Vodafone Türkiye'den bir telefon uzaklıkta 7/24 sağlık çözümleri -Vodafone Türkiye İcra Kurulu…

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye'den bir telefon uzaklıkta 7/24 sağlık çözümleri
     -Vodafone Türkiye İcra Kurulu…

Vodafone Türkiye'den bir telefon uzaklıkta 7/24 sağlık çözümleri -Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt: -"Vodafone Cep Sağlık platformu sayesinde abonelerimiz, ihtiyaç duydukları sağlık çözümlerine 7 gün 24 saat kolayca ulaşabilecek"

Vodafone Türkiye, abonelerine 7 gün 24 saat tek bir numarayı arayarak ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerine her an her yerden erişebilme olanağını sunmayı hedefliyor.
     Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, çok sayıda sağlık kurumunun yer alacağı Türkiye'nin en kapsamlı mobil sağlık platformunu iş ortağı Artı Sağlık AŞ ile hayata geçiriyor.
     14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle müjdesi verilen ve ilk adımları hayata geçirilen platform nisan ayında tüm Vodafone Türkiye abonelerinin sağlık ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerini 7/24 karşılayan bir servise dönüşecek. "Vodafone Cep Sağlık Platformu" ismi ile hayata geçecek uygulamada, Vodafone Türkiye aboneleri 1120 kısa numarayı arayacak sağlık hizmetlerine anında ulaşabilecekler.
     Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili, akıllı telefonların ve mobil internetin yaygınlaşmasıyla günlük yaşantının inanılmaz hızla değiştiğini belirtti.
     Artan oranlarda her işin başına bir "m" takısı eklendiğini anımsatan Öğüt, sağlıkta, finansta, perakendede, elektronikte ve daha pek çok sektörde bunun sonuçlarını yaşamaya başladıkları bilgisini verdi.
     Öğüt, özellikle m-sağlığın tüm dünyada artan bir hızla büyüyen sektörlerin başında geldiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:
     "Vodafone Türkiye olarak biz de finansal ve sosyal yatırımlarımızı bu vizyonla şekillendiriyoruz. Sunduğu ürün ve hizmetlerle abonelerinin hayatını kolaylaştırmayı ve yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefleyen bir operatör olarak, Türkiye'nin en kapsamlı mobil sağlık platformu olan Vodafone Cep Sağlık'ı hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
     Artık 'Vodafone'da sağlıklı yaşamanın da bir kolayı var' diyoruz. Vodafone Cep Sağlık platformu sayesinde abonelerimiz, ihtiyaç duydukları sağlık çözümlerine 7 gün 24 saat kolayca ulaşabilecekler. Vodafone Cep Sağlık platformuna önümüzdeki dönemde yeni özellikler ekleyerek müşterilerimizin hastalıklardan korunma, sağlıklı yaşam, acil durum, tedavi ve hastalık sonrası bakım süreçlerinde ilk başvuracakları adres olmayı hedefliyoruz. Sağlık alanında attığımız bu adımı bugün, 14 Mart Tıp Bayramı'nda duyurmanın mutluluğunu da yaşadığımızı belirterek, bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarının bayramını içtenlikle kutluyoruz."
     Vodafone Cep Sağlık Platformu kapsamında; "Hamilelik ve çocuk, sağlıklı beslenme, egzersiz, tansiyon kontrolü gibi sağlıklı yaşam bilgi servisleri", "tıbbi ve psikolojik sağlık danışma hatları", "anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanılabilecek ve acil durum sağlık bilgilerini içeren avantajlı sağlık kartları", "sağlık koçluğu ve kronik rahatsızlıkların takibi gibi kişisel sağlık yönetimi hizmetleri" ve "evde bakım, ambulans gibi tedavi ve tedavi sonrası hizmetleri içeren çok sayıda ürün ve hizmet" Vodafone Türkiye abonelerinin erişimine sunulacak.
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir