Vodafone Türkiye'den Almanya'ya atama -Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Akad,…

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye'den Almanya'ya atama
     -Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Akad,…

Vodafone Türkiye'den Almanya'ya atama -Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Akad, Vodafone Almanya Terminal Pazarlama Direktörü olarak atandı

Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Tarık Akad, Vodafone Almanya Terminal Pazarlama Direktörü olarak atandı. Akad'ın yeni görevine atanmasıyla Ahmet Ulubay, daha geniş bir sorumluluk alanıyla Vodafone Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni atamalar gerçekleşti.
     Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Tarık Akad, uzmanlığını global alanda devam ettirmek üzere Vodafone Almanya Terminal Pazarlama Direktörü olarak atandı. Akad'ın ayrılmasıyla boşalan göreve, daha geniş bir sorumluluk alanıyla KKTC Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay getirildi.
     Tarık Akad, Vodafone Almanya çatısı altında tüm terminal portföy stratejilerinin planlama ve pazarlama süreçlerinden sorumlu olacak.
     Vodafone Türkiye'de görevde bulunduğu 6 yıllık süre zarfında terminal stratejilerinin yapılandırılmasında önemli rol üstlenen Akad, Türkiye'nin ilk operator markalı akıllı telefon ve tabletlerinin geliştirilmesi, Vodafone cihaz dağıtım ağının yapılandırılması ve yönetimi gibi süreçleri yönetti.
     Ahmet Ulubay, KKTC Telsim Genel Müdürlüğü görevini yürüttüğü 3 yıl boyunca, şirketin pazar payını yüzde 19,2'den yüzde 38'e yükseltti.
     Ulubay, aynı süre zarfında yıllık geliri ikiye katlayarak büyük bir başarıya imza attı. Vodafone Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörlük görevine gelen Ahmet Ulubay, tüm terminal yönetim hizmetinden sorumlu olacak.
    
    
    

Bu haberi 195 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir