Vodafone Türkiye'de atama

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye'de atama

Frank Krause, Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı oldu

Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına Frank Krause getirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleşti.
     Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Diego Galli, 1 Ağustos 2012 itibarı ile Vodafone'un ses, data ve IP hizmetleri sunan iştiraki Cable and Wireless Worldwide'ın Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Galli'nin yeni görevine atanmasıyla, Frank Krause, Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.
     Son üç yıldır Vodafone Macaristan Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Krause, yeni görevine 1 Eylül 2012'de başlayacak.
    
     -"Diego Galli birçok stratejik projeyi başarıya taşıdı"-
    
     12 Haziran 2009 tarihinden bu yana Vodafone Türkiye'nin Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Diego Galli, Vodafone Türkiye'nin son üç yıl içinde ortaya koyduğu başarı öyküsünde rol üstlendi.
     Vodafone Türkiye'nin U-Dönüşü Programı, Borusan Telekom ve Koç.Net şirket satın alımları, Finans Organizasyonunun yapılanması gibi pek çok stratejik proje Diego Galli'nin desteğiyle hayata geçti.
    
     -Finansta 20 yıllık iş deneyimi-
    
     Vodafone bünyesine 1995 yılında katılan Frank Krause ise, mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetleri sektöründe finans alanında 20 yıllık bir iş deneyimine sahip. Son üç yıldır Vodafone Macaristan'da Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmakta olan Krause, daha önce Vodafone Almanya'da Finansal Kontrol Direktörü, Arcor Almanya'da Finansal Kontrol Bölüm Başkanı, Vodafone D2 Almanya'da Planlama ve Raporlama Bölüm Başkanı ve Mannesmann Mobilfunk Almanya'da Finansal Kontrolör olarak görev yaptı.
     Justug-Liebig Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Frank Krause, evli ve iki çocuk babası.
    
    
    


Bu haberi 251 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir