Vodafone Türkiye 4 ödüle layık görüldü

  • Yazı boyutu
Vodafone Türkiye 4 ödüle layık görüldü

Vodafone Türkiye, iletişimin farklı dallarında en yaratıcı ve başarılı kurumları ödüllendiren, iletişim dünyasının önemli ödül platformu Hermes Ödülleri'nde, 4 projesiyle ödüle layık görüldü.

     Vodafone Türkiye açıklamasına göre şirket, uyguladığı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının sonucu olarak, dünya çapında iletişimin devlerinin ödüllendirildiği Hermes Yaratıcılık Ödülleri'nde başarıya imza attı.
     Hermes Ödülleri'nde Vodafone Türkiye, vizyoner ve yaratıcı projeleriyle dört kategoride, ikisi Platin, ikisi Altın olmak üzere toplam 4 ödülün sahibi oldu. Şirket, Burger King işbirliğiyle hayata geçirdiği "Monopoly Çılgınlığı Burger King'de" kampanyası ile "Websitesi ve Yarışma" kategorisinde; gençlik markası Vodafone FreeZone ile ise "Entegre Pazarlama Kampanyası" kategorisinde Platin Ödül'ün sahibi oldu.
     Vodafone Türkiye; engelli bireylerin hayatında fark yaratmak ve onları topluma kazandırmak vizyonuyla hayata geçirdiği Düşler Akademisi Projesi ile "Kurumsal Sosyal Sorumluluk", mobil iletişim teknolojilerinin sunduğu olanakları Türkiye'nin dört bir yanındaki çiftçiler için erişilebilir kılmak amacıyla yürüttüğü Vodafone Çiftçi Kulübü ile ise "Topluluk İlişkileri" kategorisinde Altın Ödül kazandı.
     Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Vodafone Türkiye olarak ticari faaliyetleri ve sosyal yatırımlarıyla hem müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmayı hem de toplumun sosyal açıdan öncelikli ihtiyaçlarını sahiplenerek toplumsal yaşamda fark yaratmayı hedeflediklerini belirtti.
     Hermes Ödülleri'nde bu kapsamda hayata geçirdikleri başarılı projelerin ödüllendirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Keçeci, şunları kaydetti:
     "Vodafone FreeZone, Monopoly, Düşler Akademisi ve Çiftçi Kulübü projelerimizle pazarlama, iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk ve topluluk ilişkileri alanlarında yarattığımız farkı Hermes Ödülleri'nde ortaya koyduk. Vodafone Türkiye olarak uluslararası ödül programlarında 2011 yılının sonlarında yakaladığımız önemli ivmeyi 2012 yılında da başarılı şekilde sürdürüyoruz. Bize bu büyük başarıyı getiren vizyonun temelinde, her zaman için değer yaratma odaklı bir anlayış yatıyor. Abonelerimize sunduğumuz yenilikçi hizmetlerimizle müşteri deneyiminde çıtayı sürekli daha yukarı taşımayı hedefliyoruz. Bunun yanında, ülkemizde sosyal açıdan öncelikli alanları belirleyerek açıkları kapatmayı, toplumun tüm kesimlerinin eşit şekilde, eşit olanaklarla dahil olduğu süreçlere katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Her biri Vodafone Türkiye olarak yarattığımız başarı hikayesinin değerli birer bileşeni olan projelerimizin Hermes Ödülleri'nde yakaladığı bu başarı, abonelerimiz için daha yüksek bir fayda, ülkemiz için daha büyük bir değer yaratabileceğimiz yolundaki inancımızı kuvvetlendiriyor."
    
    
    


Bu haberi 238 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir