Vodafone Sesli İmza, Peugeot RCZ Asphalt kazandırdı -Vodafone Sesli İmza" kullanımını teşvik…

  • Yazı boyutu
Vodafone Sesli İmza, Peugeot RCZ Asphalt kazandırdı
     -Vodafone Sesli İmza" kullanımını teşvik…

Vodafone Sesli İmza, Peugeot RCZ Asphalt kazandırdı -Vodafone Sesli İmza" kullanımını teşvik etmek üzere düzenlenen kampanyada Erzincan'dan Ebubekir Aktin, Türkiye için yalnızca 30 adet üretilen özel seri Peugeot RCZ Asphalt'lardan birinin sahibi oldu

Sesli İmza uygulamasına geçen Vodafone'luları ödüllendiren Vodafone, bir müşerisini Peugeot RCZ Asphalt sahibi yaptı.
     Vodafone açıklamasında, Sesli İmza uygulamasına geçen Vodafone'luların ödüllendirildiği belirtildi. Abonelerinin çağrı merkezindeki işlemlerini daha hızlı ve kolayca yapmalarına olanak sunan "Vodafone Sesli İmza" kullanımını teşvik etmek üzere düzenlenen kampanyanın talihlisi Erzincan'dan Ebubekir Aktin, Türkiye için yalnızca 30 adet üretilen özel seri Peugeot RCZ Asphalt'lardan birinin sahibi oldu. 33 yaşında, evli ve 2 çocuk babası olan ve Erzincan'da pazarlama ve dağıtım elemanı olarak görev yapan Ebubekir Aktin, kazandığı Peugeot RCZ Asphalt'ı, Vodafone Plaza'da teslim aldı.
    
     -"Hedefimiz, çok daha fazla müşterimizin Sesli İmza ayrıcalığını yaşaması"-
    
     Vodafone Türkiye Müşteri Operasyonları ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik, yenilikçi servisler ve uygulamalar geliştirmenin yanında, çeşitli dönemlerde müşterilerinin hayatını kolaylaştıran otomatik ödeme, e-fatura gibi hizmetleri teşvik eden kampanyalar düzenlemeye ve müşterilerini benzersiz hediyelerle buluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Çelik, "Sesli İmza uygulamamız, müşteri hizmetlerinde kullanıcı teyidi sürecini çok daha güvenli ve pratik bir şekilde çözmeye imkan sağlıyor. Bu uygulamaya kayıtlı 2 milyon 600 bini aşkın müşterimiz var ve bu müşterilerimiz sesli imzalarını şimdiye kadar 5 milyon kez kullandılar. Hedefimiz, çok daha fazla müşterimizin bu uygulamaya geçerek, çok daha güvenli ve hızlı servis alma ayrıcalığını yaşaması" diye konuştu.
     Açıklamaya göre, Vodafone'un tüm dünyada ilk kez Türkiye'deki aboneleriyle buluşturduğu ve Vodafone Grubu içinde "Global Deneyim Merkezi" seçilmesini sağlayan Sesli İmza uygulaması, aynı zamanda Türkiye'de bu alanda hayata geçirilen ilk uygulama olarak da dikkat çekiyor.
     Vodafone abonelerini biyometrik ses analiziyle tanıyan ve parmak izinden bile daha güvenli oluşuyla dikkat çeken Sesli İmza uygulaması, birden fazla güvenlik sorusundan oluşan süreci ortadan kaldırıp daha sistematik bir güvenlik teyidi sunuyor. Bu sayede hem abonelerin çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirdiği tüm işlemler çok daha güvenli hale geliyor, hem de çağrı süreleri kısalarak işlemler daha hızlı yapılabiliyor.
     Müşteri bilgilerinin çağrıya bağlanmadan önce sisteme gelmesini sağlayarak, müşteriye ismi ile hitap etmeye imkan veriyor. Sesli İmza hizmetiyle ilgili müşteri memnuniyeti yüzde 85, çalışan memnuniyeti ise yüzde 97 olarak gerçekleşirken, bu hizmeti kullanan müşterilerin çağrı süresi ortalama 24 saniye kısalıyor.
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir