Vodafone Red üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor -Vodafone Türkiye Yeni Segmentler…

  • Yazı boyutu
Vodafone Red üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor
     -Vodafone Türkiye Yeni Segmentler…

Vodafone Red üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor -Vodafone Türkiye Yeni Segmentler Pazarlama Direktörü Uysal: "Şu ana kadar Vodafone Red ile üyelerimizin hayatlarına değer katacak değerli ayrıcalıklar sunduk. Bundan sonra da pek çok farklı alanda kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacak fırsatlar sunmaya devam edeceğiz"

Eda Topcu - Vodafone Türkiye Yeni Segmentler Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Vodafone Red'in üyelerinin hayatlarına değer katacak ayrıcalıklar sunduğunu belirterek, "Bundan sonra da pek çok farklı alanda kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacak fırsatlar sunmaya devam edeceğiz" dedi.
     Vodafone Red ve HTC'nin sponsorluğunda, düzenlenen Famous Cup Yelken Yarışları kapsamında Bodrum'da bulunan Vodafone Türkiye Yeni Segmentler Pazarlama Direktörü Uysal AA muhabirine Vodafone Red kullanıcılarına sundukları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     Uysal, Türkiye'de yelken sporunu ve denizciliği sevdirmek açısından önemli işlevleri yerine getiren Famous Yelken Yarışları'nın, bu yıl da renkli ve heyecanlı bir mücadeleye sahne olduğuna işaret ederek aynı zamanda burada lansmanını yaptıkları HTC One S Kampanyası'nı da çok önemsediklerini kaydetti.
     Uysal kampanyaya ilişkin şunları anlattı:
     "Vodafone, akıllı cihazlar konusunda küresel düzeyde ciddi bir bilgi birikimi ve güce sahiptir. Bu çerçevede, bugüne dek en ileri teknolojilere sahip akıllı telefonları ve tabletleri öncelikli olarak Vodafone Red ayrıcalıklarıyla Türkiye'ye getirdik. Bunun en yeni örneği ise HTC One S telefonu oluyor. En ileri teknolojileri kullanan ve kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunan bu ürünü çok avantajlı koşullarla abonelerimize sunacağız. HTC One S, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla, Red tarifelerine aylık ek ödeme ile kampanyalı olarak satılacak. HTC One S akıllı telefonu abonelerimiz 21 Haziran itibariyle Vodafone mağazalarından satın almaya başladılar."
     Vodafone Red'in sunduğu avantajlardan da bahseden Uysal, Vodafone'un müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını göstermek amacıyla hayata geçirdiği Vodafone Red'in, üyeleri için ayrıcalıklarlar dünyasının kapılarını araladığına işaret etti.
    
     -"Vodafone Red Team"-
    
     Uysal, pek çok farklı alanda üyelerini ayrıcalıklı avantajlarla buluşturan Vodafone Red'in, üyelerine, birinci yılı boyunca dünyanın çeşitli ülkelerinde Formula 1 yarışını yerinde izleme, locada futbol keyfi, IKSV'nin özel festivallerinde ayrıcalık, kış döneminde kayak merkezlerinde ve yazın Çeşme-Bodrum'un en gözde plajlarında indirim gibi ayrıcalıklar sunarak hayatını zenginleştirdiği yorumlarında bulundu.
     Vodafone Red'in, ikinci yılında da üyelerinin hayatına farklı alanlara dokunarak ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edeceğini söyleyen Uysal değerlendirmelerine şöyle devam etti:
     "Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası kapsamında, kullanıcıların her türlü sorunları için 7 gün 24 saat boyunca özel müşteri hizmetleri desteği veriliyor. Bu destekten faydalanmak için Vodafone hattından 7008 numaralı telefonu ücretsiz olarak aramak yeterli oluyor. Acil teknoloji desteğine ihtiyacı olan üyelerimiz için Mobil Hizmet Ekibi Vodafone Red Team, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve yakın illerde Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası üyelerinin bulunduğu noktalara gelerek ihtiyaç duyulan tüm desteği anında veriyor. Yaz döneminde Çeşme ve Bodrum'da da hizmet veren Vodafone Red Team, Vodafone Red üyelerinin telefonlarının arızalanması durumunda geçici telefon vererek, arızalanan telefonu teknik servise götürüyor ve tamir edilmesini sağlıyor. Bu destek, aynı zamanda cihazla ilgili e-mail kurulumu, uygulama ayarları ve yazılım güncelleme gibi birçok teknik işlemi de kapsıyor. Vodafone Red üyeleri, özel müşteri temsilcisi ve mobil hizmet ekibi Red Team ile GSM ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve profesyonel hizmet alabiliyorlar. Vodafone Red'e üye olan abonelere, 1 senelik Back-up kişisel asistanlık hizmeti hediye ediliyor. Vodafone Red üyeleri 0542 3 542 542'yi arayarak ihtiyaç duydukları asistanlık hizmetini 7 gün 24 saat alabiliyorlar. Back-Up kişisel asistanlık, eğlence danışmanlığı, yol yardım hizmeti, konut yardım hizmeti, seyahat hizmetleri, servis bedelsiz uçak bileti ve yurt dışı seyahat sigortası gibi farklı alanlarda pek çok hizmeti kapsıyor."
     Uysal ayrıca Vodafone Red üyelerinin son teknolojili en yeni telefonlara Vodafone Red ayrıcalık ve avantajları ile herkesten önce sahip olduklarını da dile getirerek, üyeleri, beklentilerine ve hayat tarzlarına uygun cihazlarda öncelikli ve özel tekliflerin beklediğine vurgu yaptı.
     "Şu ana kadar üyelerimizin hayatlarına değer katacak değerli ayrıcalıklar sunduk" ifadelerini kullanan Uysal, "Bundan sonra da pek çok farklı alanda kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacak fırsatlar sunmaya devam edeceğiz" dedi.
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir