"Vodafone Red+"

  • Yazı boyutu
"Vodafone Red+"

"Vodafone Red+" aboneleri için, londra olimpiyat oyunlarına özel önlem

Vodafone Türkiye, Londra Olimpiyat Oyunlarını izleyecek "Vodafone Red+" abonelerinin iletişimde sıkıntı çekmemesi için özel önlemler aldı.
     Vodafone Türkiye açıklamasına göre, "Vodafone Red+" aboneleri oyunlar süresince İngiltere'de sadece özel müşterilere hizmet eden 6 Vodafone Cep Merkezi'nden ve kurye hizmetinden yararlanacaklar. Telefonun kaybedilmesi, çalınması veya teknik sorunlar çıkması halinde gereken destek sunulacak. Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri hazırlık olarak Vodafone İngiltere'ye yeterli miktarda sim kart gönderdi. Ayrıca stoklarda Black Berry ve iPhone telefonlar da hazır tutuluyor. Telefonun çalınması, kaybolması veya zarar görmesi gibi durumlarda yeni telefonlar kurye ile en hızlı şekilde gönderilecek.
     "Vodafone Red+" aboneleri Londra'da iletişimle ilgili sorun yaşamaları halinde kendilerine özel İngiltere numarasını 24 saat boyunca arayarak hem Ingilizce hem de Türkçe destek alabilecekler. Destek hizmetinin koordinasyonunu sağlamak üzere Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri'nin oluşturduğu özel bir ekip de oyunlar boyunca haftada 7 gün, günde 24 saat görev yapacak.
     Vodafone Türkiye Satış ve Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti:
     "Vodafone Türkiye olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya, onlara mükemmel bir deneyim yaşatmaya odaklanıyoruz. Olimpiyat oyunları süresince tüm dünyadan yüzbinlerce insan Londra'da olacak. Kalabalık ve yoğun tempolu bir ortam yaşanacak. Bu koşullarda Vodafone Red+ abonelerimize kesintisiz iletişim hizmeti sunmak için gerekli önlemleri aldık ve hazırlıklarımızı tamamladık. Müşterilerimizin, Vodafone'un global gücünden de yararlanarak sunacağımız bu özel hizmetten memnun kalacaklarına inanıyorum."
    
    
    


Bu haberi 297 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir