Vodafone Red Academy'de İç Eğitmenler Günü -Vodafone Türkiye'nin "Kurumsal Eğitim ve Gelişim…

  • Yazı boyutu
Vodafone Red Academy'de İç Eğitmenler Günü 
     -Vodafone Türkiye'nin "Kurumsal Eğitim ve Gelişim…

Vodafone Red Academy'de İç Eğitmenler Günü -Vodafone Türkiye'nin "Kurumsal Eğitim ve Gelişim Merkezi" Red Academy, 100 eğitmenini İç Eğitmenler Günü'nde kutlama için bir araya getirdi

Vodafone Türkiye'nin "Kurumsal Eğitim ve Gelişim Merkezi" Red Academy, 100 eğitmenini İç Eğitmenler Günü'nde kutlama için bir araya getirdi.
     Vodafone açıklamasına göre, yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleşen, Vodafone Red Academy iç eğitmenlerinin bir araya gelerek yılın yorgunluğunu attığı etkinlikte 6 kişi, 2011/2012 döneminde verdikleri eğitimlerle, Vodafone'un yıl boyu gösterdiği yüksek performansa sağladıkları katkılardan dolayı ödüllendirildi.
     Etkinlikte, 2011/2012 döneminde en çok eğitim veren 6 eğitmen, Vodafone Türkiye ekosisteminin gelişimine ve şirketin sürdürülebilir başarısının temelinde yatan yüksek hizmet kalitesinin tesisine sundukları katkılardan dolayı ödüllendirildiler.
     İç eğitmenler çalışanlar, tedarikçiler ve bayilerden oluşan geniş bir ekosisteme gelişim alanında rehberlik ederek, şirketin sürdürülebilir başarısına katkı sağlıyor.
    
     -"İK stratejilerimiz öğrenmeye ve öğretmeye dayalı"-
    
     Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, Vodafone Türkiye'de yaklaşık 3 bin 200 çalışandan oluşan, başarıya kenetlenmiş bir ekip ile her gün teknolojiyi ve geleceği şekillendirmek, toplumun hayatını kolaylaştırmak üzere yoğun bir mesai harcadıklarını belirtti. Kalay, şöyle devam etti:
     "Bugün insanlığın karşı karşıya olduğu sorunların çözümünde en güçlü araçlar arasında gösterilen mobil teknolojilerin gelişimiyle şekillenen, bu kadar geniş etki alanına sahip bir alanda faaliyet gösterirken, Vodafone Türkiye olarak İK stratejilerimizi sürekli öğrenmeye, öğretmeye ve bu yolla performansımızı daha ileri noktalara taşımaya dayalı bir anlayış üzerinde kurguluyoruz.
     Red Academy de şirketimizde yerleşik bu algıdan besleniyor ve öğrenme çevikliğine dayalı bir organizasyon oluşturmak hedefiyle, mesleki ve kişisel gelişim yolculuklarında çalışanlarımıza rehberlik ediyor.
     Toplam 369 kişiden oluşan iç eğitmen kadromuz; şirketimizin iş hedefleri ile bağlantılı öğrenme çözümleri tasarlayarak, bunları teknoloji, satış, finans, pazarlama gibi farklı alanlarda etkin eğitim programlarına dönüştürüyor."
     Vodafone Türkiye Red Academy Yöneticisi Gezin Cankat ise, iç eğitim sürecinin önemine değinerek, Red Academy'nin "Türkiye'nin en iyi teknoloji ve iletişim liderlerini yetiştirme" vizyonuyla faaliyet gösterdiğini aktardı.
     İç Eğitmenler Günü'nün bu seneki konuk konuşmacısı ise Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut oldu. Eğitmenliğin önemini profesyonel tecrübelerinden yola çıkarak açıklayan Erkut, bu süreçte başarı ve gelişimi beslemek üzere yeni teknolojilerin kullanımının önemine değindi.
    
    
    

Bu haberi 201 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir