Vodafone-Papyon.com işbirliği -İşbirliğiyle Vodafone müşterilerine 50'nin üzerinde…

  • Yazı boyutu
Vodafone-Papyon.com işbirliği
     -İşbirliğiyle Vodafone müşterilerine 50'nin üzerinde…

Vodafone-Papyon.com işbirliği -İşbirliğiyle Vodafone müşterilerine 50'nin üzerinde restoranda yüzde 25'e varan indirim sunulacak

Yemeksepeti'nin yeni projesi Papyon.com, Vodafone'un özel müşterilerine ayrıcalıklar sunan markası Vodafone Red üyelerine şık ve ünlü 50'den fazla restoranda yüzde 25'e varan indirim sağlayacak.
     Vodafone açıklamasına göre, iki yıl önce hayata geçirilen Vodafone Red, Yemeksepeti'nin yeni projesi Papyon.com işbirliğiyle, üyelerine İstanbul, Ankara ve İzmir'de 50'den fazla seçkin ve şık restoranda yüzde 25'e varan indirimler ile doğum günlerinde ve özel günlerde sürprizler sunacak.
     İşbirliği kapsamında yer alan restoranlar arasında Chilai, Liman, Mirror, Hardal, Taps, Quick China, Özgür Şef gibi farklı damak tatlarına hitap eden mekanlar da yer alıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, abonelerinin hayatını kolaylaştırmak ve onlara özel olduklarını hissettirmek üzere 2010'da hayata geçirdikleri Vodafone Red çatısı altında bugüne kadar üyelerine farklı alanlarda ayrıcalıklar sunduklarını belirtti.
     Üyelerinin yaklaşık yüzde 90'ının Red avantajlarından yararlandığını kaydeden Öğüt, yaptıkları güçlü işbirlikleri ile Vodafone Red çatısı altındaki ayrıcalıklarını 2013'te de sürdüreceklerini ifade etti.
     Bunların ilkinin Yemeksepeti'nin yeni projesi Papyon.com'la yaptıkları işbirliği olduğunu aktaran Öğüt'ün, açıklamada şu görüşlerine yer verildi:
     "Yemeksepeti bugüne dek birçok ev davetinin, eğlencenin bir parçası oldu. Artık Yemeksepeti Vodafone ile birlikte evin dışına çıkıyor ve değerli müşterilere önemli restoranlarda ayrıcalıklar tanıyor, indirimler sağlıyor. Papyon.com, üyelerine dışarıda yemeğe ve içmeye dair her türlü bilgiyi, yorumu ve kolayca rezervasyon yapabilme olanağı sunarak tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak. Biz de Papyon.com işbirliğimizle Vodafone Red çatısı altındaki üyelerimize çok sayıda restoranda indirim ve çeşitli ayrıcalıklar sunacağız. Vodafone Red çatısı altındaki tüm hizmetlerimizde olduğu gibi burada da amacımız, üyelerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler ve sürprizler sunarak kendilerini özel hissetmelerini sağlamak. Abonelerimiz bir yandan günlük hayatın ayrılmaz parçası haline gelen online mecralar üzerinden diledikleri restorana rezervasyon yaparken, bir yandan da Red'in sağladığı indirimle güzel bir yemek yemenin keyfini sürecek. İşbirliğimiz kapsamında ilk etapta 3 büyük şehirde 50'nin üzerindeki restoran sayısını 3 ayın sonunda 100'e çıkarmayı hedefliyoruz."
     Yemeksepeti Üst Yöneticisi (CEO) Nevzat Aydın ise Yemeksepeti'nin 12 yıldır kullanıcılarına paket servis konusunda vazgeçemedikleri bir servis sağladığını kaydetti.
     Papyon.com ve diğer dikey projeleriyle vizyonlarını "Yemek denilince akla gelen ilk markalardan biri olmak" olarak belirlediklerini aktaran Aydın, gelecek dönemde merkezinde yemek olan yeni projeleri olduğunu dile getirdi
     Artık kullanıcılarının bir yemeği hemen yemek istediklerinde Yemeksepeti'nden sipariş verebildiğini, kendileri hazırlamak istediklerinde Lokum.com'dan malzemelerini sipariş verebildiklerini, dışarıda yemek istediklerinde ise Papyon.com'dan diğer kullanıcıların yorumlarına bakarak en doğru restoranı seçip rezervasyon yapabildiklerini kaydeden Aydın, şunları ifade etti:
     "Papyon.com ile kullanıcılarımızın dışarıda yeme-içmeye dair tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmet veriyor olacağız. Papyon.com hem bir komünite, hem de kullanıcıların ünlü isimlerin tavsiyelerine ulaşabilecekleri bir kaynak olacak. Vodafone ile Yemeksepeti arasında yakın zamanda uzun vadeli bir işbirliğine başladık. Birlikte tüm Vodafone kullanıcılarına nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye düşündüğümüzde Vodafone Red markasının da Papyon.com'la ne kadar örtüştüğünü görüp, işbirliğimizi bu yönde de geliştirdik. Temelde yapmaya çalıştığımız kullanıcılarımıza Papyon.com ile daha keyifli bir yeme-içme deneyimi yaşatmak."
    
    
    

Bu haberi 236 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir