Vodafone'lular 6 günlük tatil süresince 776 milyon dakika konuştu

  • Yazı boyutu
Vodafone'lular 6 günlük tatil süresince 776 milyon dakika konuştu

Vodafone'lular 6 günlük tatil süresince 776 milyon dakika konuştu

Vodafone Türkiye, abonelerinin yurt dışında rahatça, fatura kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerinden faydalanabildikleri "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" ile arife günü ve Kurban Bayramı'nın ilk iki günü yüzde 80 tasarruf ettirdi. Vodafone aboneleri ödemeleri gereken bedelin sadece beşte birini ödeyerek konuştu.
     Vodafone açıklamasına göre, Bayram tatilini yurt dışında değerlendiren "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" aboneleri arife günü ve Kurban Bayramı'nın ilk 2 günü toplamda 70.000 dakika konuştu, 25.000 SMS gönderdi, 34.000 megabayt (MB) datayı tam yüzde 80 indirimle kullandı.
     Hem yurt içi hem de yurt dışındaki tüm Vodafone'lular 6 günlük tatil süresince 776 milyon dakika konuştu, 1,1 milyardan fazla mesaj attı, 287 milyon MB data kullanarak ne zaman, nerede olurlarsa olsunlar internete özgürce erişmenin rahatlığını yaşadı. Bayramda en çok konuşan iller İstanbul, İzmir ve Bursa oldu.
     Bayram süresince Türkiye'den yurt dışıyla bayramlaşan Vodafonelular toplam 3,2 milyon dakika konuştu, 924.000 adet mesaj attı. Yurt dışını, yurt içi fiyatlarıyla arama avantajı sunan tarifeleri kullanan Vodafonelular ise yurt dışındaki sevdikleriyle bayramlaşırken hiç bir ek ücret ödemedi. Cep Avantaj, Red ve Vodafone İşortağım tarifelerindeki her yöne dakikalarıyla yurt dışındaki Vodafoneluları ve ev, iş numaralarını da yurt içiymiş gibi arayabilen aboneler, yurt dışındaki sevdikleriyle 876.000 dakika yurt içini arar gibi konuştu.
     Bayram süresince en çok aranan ülkeler sırasıyla Almanya, Suudi Arabistan ve Bulgaristan oldu.
    
     -"Abonelerimiz bayramda uzaktaki sevdiklerine Vodafone farkı ile tasarruf ederek kavuştu"
    
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye'nin mobil iletişim konusundaki global gücünü, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullandığını belirterek şunları söyledi:
     "Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye'nin ve hatta dünyanın dört bir yanında abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bayramlar, uzakta olan sevdiklerimizle iletişimin en kıymetli olduğu dönemler. Bu bayram, abonelerimiz 6 günde, 776 milyon dakika konuştu, 1,1 milyar adetten fazla mesajlaştı; 287 milyon (MB) data kullandı. Biz de onlara yurt dışında ve yurt içinde gönül rahatlığıyla iletişim imkanı sunduk. -Her Şey Dahil Vodafone Pasaport' ile yurt dışına çıkan abonelerimiz arife günü ve bayramın ilk 2 günü sevdikleriyle yüzde80 indirimle bayramlaştılar; Türkiye'den yurt dışındaki sevdiklerini arayan Cep Avantaj, Red ve Vodafone İşortağım tarifesi abonelerimiz ise hiç bir ek ücret ödemediler."
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir