Vodafone'lular 3 gün boyunca "Fasl-ı Muhabbet"le eğlendi

  • Yazı boyutu
Vodafone'lular 3 gün boyunca "Fasl-ı Muhabbet"le eğlendi

Vodafone'lular 3 gün boyunca "Fasl-ı Muhabbet"le eğlendi

Vodafone Türkiye, yeni iletişim yüzü BKM Mutfak oyuncularıyla, abonelerini "Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet" etkinliğiyle eğlendirdi.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone, abonelerine dokunduğu her noktada hayatlarını kolaylaştırmak üzere girdiği yeni döneminde, iletişim yüzü BKM Mutfak oyuncuları ile abonelerine bir bayram sürprizi yaptı.
     Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda 15 - 17 Ağustos tarihleri arasında sahnelenen "Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet" gösterisinde sahne alan BKM oyuncuları izleyenlere kahkaha dolu bir bayram şenliği yaşattı.
     Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerinde, Türkiye'nin dört bir yanında abonelerinin beklentilerini izleyerek, daha öne karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt vermek, bu ihtiyaçları onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını belirtti.
     Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilen markası olmayı hedeflediklerini vurgulayan Öğüt, özellikle son bir yıllık süre zarfında yaptıkları araştırmalar sonucu, sektörde sunulan hizmet ve iletişim modelinin, teknolojiyi karmaşık hale getirdiğini gördüklerini aktardı.
     Öğüt, şunları kaydetti:
     "Örneğin faturalı müşterilerin yüzde 75'i, faturasız müşterilerin ise yüzde 45'i hangi tarifeye sahip olduğunu bilmiyor. Tüketici kanadındaki bu karışıklığı ihtiyaç odaklı, kolaylaştırılmış hizmetlerle çözümlemeyi hedeflediğimiz yeni dönemimizde, BKM Mutfak oyuncularının da yarattığı sinerjiyle, tüketici odaklı vizyonumuzu bir adım ileri taşıyor, teknoloji müşterilerimizin kafasını karıştırmamalı, hayatını kolaylaştırmalı diyerek, ürün ve servislerimizi abonelerimize dokunabildiğimiz her noktada daha kolay anlaşılır ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz."
    
     -"Vodafone Türkiye olarak asıl hedefimiz Türkiye'de herkesi kapsamak"-
    
     BKM Mutfak oyuncularının, mobil iletişim alanındaki tüm bu yeniliklerin birer tüketicisi olarak, aynı zamanda kitlelere dokunabilen profilleri dolayısıyla Vodafone markasıyla birebir örtüştüğünün altını çizen Öğüt, şunları ifade etti:
     "BKM oyuncuları ülkenin demografisini çok iyi gören, farklı yaş gruplarına hitap eden ve bunu güldürerek yapabilen bir profil çiziyor. Bu, Türkiye'nin dört bir yanında 18,4 milyon abonesi olan bizim gibi bir operatör için çok önemli bir avantaj. Hep altını çizdiğimiz gibi, Vodafone Türkiye olarak asıl hedefimiz Türkiye'de herkesi kapsamak ve bu duyguyu abonelerimize anlamlı bir şekilde aktarabilmek. BKM Mutfak oyuncularıyla bu anlamda başarılı bir işbirliği gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz."
    
     -BKM Mutfak ekibi, mobil iletişimin hayat kolaylaştıran nimetlerini anlatıyor-
    
     Bu arada açıklamada, Vodafone Türkiye'nin, BKM Mutfak oyuncularıyla "Kolaylık" odaklı ürün ve hizmetlerinin iletişimine 27 Haziran'da yayına giren ilk reklam filmiyle başladığı belirtildi.
     Bayram ayına özel sunduğu avantajlı hizmet ve uygulamaları anlattığı "Ramazan", yurtiçi-yurtdışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" seçeneği ve faturalı ve faturasız hatların en iyi özelliklerini bir araya getirdiği "Hesabını Bilen Tarifeler" ve fatura kaygısını ortadan kaldıran tarifelerini anlattığı reklam filmlerinin büyük beğeni topladığı kaydedildi.
    
     -Vodafone'da her şeyin bir kolayı var-
    
     Açıklamada şu bilgilere de yer verildi:
     "2009 yılından bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan Vodafone, abonelerinin beklentileri doğrultusunda, daha anlaşılır çözümlere duydukları ihtiyaca kulak vererek, 'Vodafone'da her şeyin bir kolayı var' dediği yeni bir döneme adım attı.
     Yeni döneminde sunacağı hayat kolaylaştıran hizmetlerin ilk açılımını, yurtdışı dolaşımında 'Her Şey Dahil' dönemini başlatan, 'Her Şey Dahil Vodafone Pasaport' ile yapan şirket, iletişim yüzü BKM Mutfak oyuncularının yüksek enerjisiyle, abonelerinin dünya kalitesinde teknolojiyi sadeleştirilmiş çözümler ve yalın bir dille deneyimleyebilecekleri, çok daha rahat ve özgür bir mobil deneyim yaratmayı hedefliyor."
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir