Vodafone İstanbul Calling için geri sayım başladı

  • Yazı boyutu
Vodafone İstanbul Calling için geri sayım başladı

Vodafone İstanbul Calling için geri sayım başladı

Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek olan ve 120 güne yayılan şehir festivali Vodafone İstanbul Calling'e az bir zaman kaldı.
     Vodafone açıklamasına göre, 1 Mayıs-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Vodafone İstanbul Calling, İstanbul'un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor.
     Onlarca dünya starı, 20'ye yakın etkinlik, konser, panel, atölye çalışmaları, partiler ve daha pek çok etkinliğin yer alacağı festival, Vodafone ana sponsorluğu ve Garanti Bankası resmi sponsorluğunda dört aya yayılan ve farklı müzik türlerini bünyesinde barındıracak.
     Söz konusu festival kapsamında Rihanna, Iron Maiden, Tiesto, Placebo, Sigur Ros, The Prodigy, Basement Jaxx, Snoop Dogg, Nas, The National, 30 Seconds to Mars ve Kesha gibi dünya starları müzikseverlerle buluşacak.
     Organizasyon için BJK İnönü Stadyumu ve Parkorman gibi mekanların yanı sıra Babylon, Babylon Lounge, Salon İKSV, Milk Gallery, SAE, Maçka Parkı, Göztepe Parkı ve Pera Müzesi gibi mekanlar yan etkinlikler için kullanılacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone olarak, teknolojik yatırımların yanı sıra müzik, sinema, tiyatro gibi kültür-sanatın farklı alanlarına da önemli yatırımlar yaptıklarını belirtti.
     Yurt içi ve yurt dışından önemli kültür-sanat aktivitelerinin Türkiye'de daha geniş kitlelerle buluşmasına katkı sağladıklarını aktaran Öğüt, şimdi de İstanbul kültür-sanat hayatına yepyeni bir soluk getireceğine inandıkları Vodafone Istanbul Calling'e adlarını verdiklerini dile getirdi.
     İstanbul'un Türkiye'nin en önemli markası olduğunu vurgulayan Öğüt'ün açıklamada şu görüşlerine de yer verildi:
     "Vodafone olarak İstanbul'un 'dünya markası' olarak yükselmesi adına yatırımlar yapıyor, kitlesel organizasyonları destekliyoruz. 3 yıldır İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı'nın iletişim sponsoru olarak destekliyoruz. Geçen yıl ise 34. kez koşulan Türkiye'nin en geniş katılımlı kitlesel etkinliği Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'na adımızı vererek önemli bir adım daha attık. Bu desteğimizin İstanbul'u spor alanında da dünya başkentleri arasına sokarak 2020 olimpiyat adaylığı yolunda önünü açacağına inanıyoruz.
     Şimdi de bir başka geniş kitlesel organizasyona adımızı vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Istanbul Calling, 4 aya yayılarak en uzun soluklu şehir festivali olacak. Pek çok dünya starı, şehrin çeşitli noktalarında konserler verecek, İstanbullulara unutamayacakları bir yaz yaşatacak. Vodafone Cep Nakit Kart kullanıcıları, festival süresi boyunca Vodafone Istanbul Calling etkinlikleri ve tüm İstanbul'da Cep Nakit Kart kullanarak yaptıkları yiyecek ve içecek harcamalarında, harcadıkları kadar dakikayı ücretsiz kazanacaklar. İstanbul'un dünya markası olarak yükselmesine katkı sağlayacak yatırımlarımıza devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir