Vodafone hacı adaylarını Türkiye fiyatlarından görüştürecek -"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"…

  • Yazı boyutu
Vodafone hacı adaylarını Türkiye fiyatlarından görüştürecek
     -"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"…

Vodafone hacı adaylarını Türkiye fiyatlarından görüştürecek -"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" hizmeti kapsamında, hacı adayları Suudi Arabistan'dan aileleri ve sevdikleriyle Türkiye fiyatlarından görüşme imkanı sunuyor

Tüm mobil iletişim hizmetlerinde yurt içi, yurt dışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran ve "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" hizmeti kapsamına Hac ziyaretine özel olarak Suudi Arabistan'ı da dahil eden Vodafone Türkiye, hacı adaylarına Türkiye ile Türkiye fiyatlarından görüşme olanağı sunuyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, abonelerinin yurt dışında rahatça, fatura kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerinden faydalanabildikleri "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" hizmeti kapsamına Hac ziyareti özelinde Vodafone ülkesi olmayan Suudi Arabistan'ı da dahil etti.
     Vodafone aboneleri, "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" ile 17 Eylül ile 12 Aralık tarihleri arasında, günlük 9,90 liraya, Türkiye tarifelerindeki her yöne dakikaların, SMS'lerin tamamını ve günlük 25 megabyte kadar mobil interneti Vodafone şebekesi bulunan 21 ülkenin yanı sıra Suudi Arabistan'da da kullanabilecek. Üstelik tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve data kullanımında da yurt içi fiyatları üzerinden ücretlendirilecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye'nin mobil iletişim konusundaki global gücünü tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullandığını belirterek, şunları kaydetti:
     "Ağustos ayında lanse ettiğimiz 'Her Şey Dahil Vodafone Pasaport' ile abonelerimize yurt dışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunduk. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatma kararlılığımızın en yeni ifadesi olan 'Her Şey Dahil Vodafone Pasaport' ile abonelerimiz için 21 Vodafone ülkesinde, her anlamda özgür iletişim devrini başlattık. Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye yoğun iletişimin yapılacağı hac dönemi için bu hizmetimizi hacı adaylarımız için de kullanılır hale getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz."
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir