Vodafone Freezone'a ödül

  • Yazı boyutu
Vodafone Freezone'a ödül

Vodafone Freezone'a Golden World Awards'dan ödül

Vodafone FreeZone'un sosyal medyadaki başarısı, iletişim devlerinin ödüllendirildiği Golden World Awards'da "En İyi Sosyal Medya İletişimi" kategorisinde Büyük Ödül'e layık görüldü.
     Vodafone Türkiye açıklamasına göre Vodafone'un "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" mottosuyla yola çıkarak, 25 yaş ve altındaki gençlerin hayatında fark yaratmak üzere hayata geçirdiği Vodafone FreeZone, sosyal medyada gerçekleştirdiği başarılı iletişim çalışmalarıyla, Golden World Awards'da "En İyi Sosyal Medya İletişimi" kategorisinde Büyük Ödül'ün sahibi oldu.
     Vodafone FreeZone, bir yıllık süre zarfında lansmandan sosyal medya entegrasyonuna, üniversite festivallerinden gerilla aktivitelerine 360 derece bir kurguyla, gençler için tam bir özgürlük alanı yaratmayı ve bunun sonucunda bizzat üniversite öğrencileri tarafından sosyal medyada en çok beğenilen marka seçilmeyi başardı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, "Sosyal medya, gençlerin dünyasına açılan çoğu kapının anahtarı konumunda bulunuyor" değerlendirmesini yaptı.
     Uysal, Golden World Awards'da elde ettikleri başarının, gençlerin ihtiyaçlarını öncelik alarak, bu ihtiyaçları hayatlarında fark yaratacak yeniliklerle karşılamaya yönelik bir vizyonun yansıması olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
     "Gelişen teknoloji ile birlikte büyüyen bir kuşağın temsilcileri olan gençler, haberleşmek için sosyal medyayı tercih ediyor, arkadaşlıklarını sosyal medya platformları üzerinden yürütüyor; sosyal medyada neredeyse gerçek hayatta olduğundan daha fazla iletişim halinde bulunuyorlar. Bu anlamda gençler için en önemli ifade araçlarından biri tabir edebileceğimiz sosyal medya, aslında onların dünyasına açılan çoğu kapının anahtarı konumunda bulunuyor.
     Biz de gençlere özgür bir dünya sunmak hedefiyle yola çıktığımız Vodafone FreeZone çatısı altında, sosyal medyayı pazarlama stratejimizin kalbine yerleştirdik ve bu platformlar aracılığıyla gençlerin hem ihtiyaçlarına yanıt verebileceğimiz, yaşantılarını kolaylaştıracağımız hem de kendilerini ifade etmelerine olanak sağlayacağımız deneyimler yarattık.
     Gençlerin önceliklerini temel alan hizmet ve projelerimiz sayesinde önce onların kalbini kazanmış, şimdi de bu başarımızı Golden World Awards'da taçlandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz."
    
     -Fark yaratan sosyal medya projeleri ödül getirdi-
    
     Bu arada Vodafone FreeZone için tamamen gençlerin ihtiyaçlarından yola çıkılarak, GSM ve GSM dışı teklifler ile lifestyle içerikleri bir araya getiren, aynı zamanda gençlerin istedikleri zaman müzik indirebildikleri bir web sitesi oluşturuldu.
     Vodafone FreeZone ana sayfası haricinde farklı web sitelerinde "FreeZone" alanları oluşturularak, "kendi banner'ını kendin yap" uygulamaları tasarlandı. Benzer siteler üzerinden gençlere bedava Web TV gibi ayrıcalıklı fırsatlar sunuldu.
    
    
    


Bu haberi 498 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir