Vodafone Forum, 7 ayda 680 bin ziyaretçi ağırladı -Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve…

  • Yazı boyutu
Vodafone Forum, 7 ayda 680 bin ziyaretçi ağırladı
     -Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve…

Vodafone Forum, 7 ayda 680 bin ziyaretçi ağırladı -Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik: -"Vodafone Forum, kullanıcılarımız için tam bir etkileşim ve keşif platformu haline geldi"

Vodafone'un, klasik müşteri hizmetlerine alternatif olarak geliştirdiği online iletişim platformu Vodafone Forum, 7 ayda 680 bin ziyaretçi ağırladı.
     Vodafone açıklamasına göre, Vodafone Forum, şirketin operasyonlarını kullanıcıların sosyal medya üzerindeki talepleri doğrultusunda şekillendirme vizyonunun önemli bir uzantısı olarak, yoğun ilgi gören Aylık CepNet paketleri gibi hizmetlerin tekrar abone alımına açılmasında öncü rol oynuyor.
     Vodafone'un mart ayında hayata geçirdiği alternatif iletişim platformu Vodafone Forum farklı mobil iletişim ihtiyaçlarına yönelik fikir ve deneyimlerin paylaşıldığı yenilikçi bir keşif alanı olurken 7 ay içinde 680 bin ziyaretçiyi ağırladı.
     Vodafone Forum, sosyal medya üzerinden müşteri istek ve beklentilerinin analiz edilip, bu doğrultuda gerekli aksiyonların planlanmasına da katkı sağlıyor.
     Kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine Aylık CepNet paketlerinin sınırsız internet, sabit fiyat garantisi ve yeni avantajlarla tekrar abone alımına açılmasında öncü rol oynayan Vodafone Forum, sosyal medyada kullanıcıların sesini temsil eden iletişim kanalı olarak, Vodafone Türkiye'nin müşteri odaklı aksiyonlarını şekillendiriyor.
    
     -Vodafone Forum, beklenen cihazları kullanıcılarıyla buluşturuyor-
    
     Bugüne kadar çok sayıda Samsung Galaxy S III ve yeni iPad modelini meraklılarıyla buluşturan Vodafone Forum üzerinden sunulan cihaz desteklerinin, ilerleyen dönemlerde artarak devam etmesi planlanıyor.
     Sadece Vodafone'lulara değil, sosyal medyayı aktif kullanan tüm operatör kullanıcılarına açık olan, tarife ve kampanyalardan ürün ve servislere birçok konuda gerçek zamanlı bilgi paylaşımına olanak sağlayan Vodafone Forum'da bugüne kadar 20 bine yakın ileti, 9 milyonu aşkın kez görüntülendi.
     Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada tüm Türkiye'nin mobil teknolojilerin olanaklarından gönül rahatlığı ile yararlanması hedefiyle çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:
     "Vodafone Forum, kullanıcılarımız için tam bir etkileşim ve keşif platformu haline geldi. Türkiye'de forum sitelerinin etkin bir iletişim kanalı olduğunu göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz bu platformda, kullanıcılarımızın forumlara ilişkin bilgi doğruluğu eksenindeki endişelerini de ortadan kaldırmayı hedefledik.
     Gerekli durumlarda farklı alanlarda uzmanlaşmış üyelerden oluşan Vodafone Forum Ekibi'nin devreye girerek, kullanıcı sorunlarına anında yanıt verdiği bir etkileşim alanı yarattık. Yedi aylık süre zarfında 680 binden fazla ziyaretçiyi ağırladığımız Vodafone Forum, şu anda herhangi bir ürün, servis, kampanya veya cihaz ile ilgili bilgiye pratik bir şekilde ulaşmaya ihtiyaç duyan, satın alma kararı ve teknik yardım ihtiyacı için internette araştırma yapmayı seven kullanıcılarımıza yönelik tam bir etkileşim ve keşif platformu olarak konumlanıyor. "
    
    
    

Bu haberi 101 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir