Vodafone faturasını otomatik ödedi Mini Cooper kazandı

  • Yazı boyutu
Vodafone faturasını otomatik ödedi Mini Cooper kazandı

Vodafone faturasını otomatik ödedi Mini Cooper kazandı

Vodafone Türkiye, müşterilerinin fatura takibini kolaylaştırmak için, faturalarını otomatik ödeyip ve e-fatura yoluyla almayı seçen müşterilerini ödüllendirmeye devam ediyor.
     Vodafone açıklamasına göre, 10 Temmuz - 10 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenen kampanyayla faturasını otomatik ödeyen ve e-fatura yoluyla almayı seçen Antalyalı Vodafone abonesi Hasan Deveci, yapılan çekişle otomatik vitesli bir Mini Cooper'ın sahibi oldu. Hasan Deveci, aracını İstanbul'da, Vodafone Plaza'da teslim aldı.
     Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:
     "Vodafone Türkiye olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle abonelerimizin hayatlarını her alanda kolaylaştırma hedefiyle hareket ediyoruz. Yani otomatik ödeme sayesinde abonelerimiz faturalarını, ödemeyi unutma endişesi taşımadan rahat ve güvenli bir şekilde öderken, e-fatura kullanımı sayesinde kayda değer kağıt tasarrufu sağlıyoruz.
     Bu anlayışla e-fatura ve otomatik ödemeye geçerek Mini Cooper'ın sahibi olan değerli müşterimiz Hasan Deveci'yi kutluyor, kendisine keyifli sürüşler diliyoruz."
     Vodafone aboneleri kredi kartları veya vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri 542'yi arayarak veya Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebiliyor. E-fatura abonesi olmak isteyenlerinse e-fatura (boşluk) e-posta adreslerini yazıp 7000'e ücretsiz göndermeleri yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir