Vodafone, faturalarını otomatik ödeyen abonelerini ödüllendirdi -Faturalarını otomatik ödeyen…

  • Yazı boyutu
Vodafone, faturalarını otomatik ödeyen abonelerini ödüllendirdi
     -Faturalarını otomatik ödeyen…

Vodafone, faturalarını otomatik ödeyen abonelerini ödüllendirdi -Faturalarını otomatik ödeyen Vodafone'lular arasında gerçekleştirilen çekilişle bir kişiye Yeni Ford Focus, 25 talihliye de HTC Flyer Tablet dağıtıldı

Vodafone, faturalarını otomatik ödeyen abonelerini ödüllendirdi. Faturalarını otomatik ödeyen Vodafone'lular arasında gerçekleştirilen çekilişle bir kişiye Yeni Ford Focus, 25 talihliye de HTC Flyer Tablet dağıtıldı.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çıktığı yolda, onları işlemlerini kolay ve hızlı yapmaya teşvik ediyor.
     Faturalarını otomatik ödeyenleri ödüllendiren firmanın, son kampanyasıyla, faturalarını otomatik ödeyen Vodafone'lular arasında gerçekleştirilen çekiliş sonucunda, bir kişi otomatik park eden Yeni Ford Focus sahibi oldu, 25 talihli de HTC Flyer Tablet kazandı.
    
     -"Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz"-
    
     Vodafone Türkiye Kıdemli Pazarlama Müdürü Tansal Kurtuluş, araç teslimi sırasında konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Biz müşterilerimizin hayatlarını yalnızca mobil iletişim anlamında değil, her alanda kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaşamın yüksek temposuna ayak uydurmaya çalışan müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak e-fatura, otomatik ödeme gibi hizmetleri teşvik eden kampanyalar düzenliyoruz ve onları mutlu edecek hediyelerle buluşturuyoruz" diye konuştu.
     Kurtuluş, şunları kaydetti:
     "Otomatik ödeme ile abonelerimiz faturalarını ödemeyi unutma endişesi taşımıyor, çünkü faturaları son ödeme tarihi geçmeden, rahat ve güvenli bir şekilde ödenmiş oluyor. Böylece fatura ödemeyi unutma endişesinden uzak bir yaşam sürdürebiliyor. Bu vesileyle Vodafone kolaylığını tercih eden değerli müşterimizi kutluyor, Yeni Ford Focus'u ile kendisine keyifli sürüşler diliyoruz."
    
     -Otomatik ödeme talimatı-
    
     Otomatik ödeme talimatı vermek isteyen Vodafone abonelerinin, kredi kartı ya da vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalara, Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne (542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri'ne başvurmaları yeterli oluyor. Vodafone müşterilerini otomatik ödemeye yönlendirerek, bir yandan ödeme işlemlerini çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlarken, diğer yandan da zamandan tasarruf etmelerine olanak veriyor.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir