Vodafone'den bedava konuşma

  • Yazı boyutu
Vodafone'den  bedava konuşma

Vodafone abonelerine bedava konuşma avantajı sağladı.

Vodafone Türkiye, Ramazan ayı boyunca abonelerine sunduğu Geleneksel Ramazan Kampanyası'ndan faydalanan Vodafone'lulara bayramı süresince 31 milyon 114 bin dakika bedava konuşma avantajı sağladı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, Geleneksel Ramazan Kampanyasına katılan abonelerini bayram tatili süresince toplam 31,1 milyon dakika boyunca bedava konuşturarak bayram hediyesi verdi.
     Vodafone'lular bayram tatili süresince 1 milyardan fazla mesaj atarak, 90 milyon megabyte data kullanarak ne zaman, nerede olursa olsun internete erişmenin rahatlığını yaşadı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları kaydetti:
     "Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye'nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, daha önce karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt vermek, bu ihtiyaçları onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bayramlar, uzakta olan sevdiklerimizle iletişimin en kıymetli olduğu dönemler. Bu bayram, abonelerimiz 1 milyar adetten fazla mesajlaştı; 27 milyondan fazla şarkı veya 90 milyondan fazla resime denk gelen 90 milyon megabyte data kullandı. Biz, abonelerimizin sevdikleriyle konuşma ihtiyaçlarını göz önüne alarak 2008 yılından bugüne sürdürdüğümüz Geleneksel Bayram kampanyamız ile Türkiye'nin dört bir yanında abonelerimizi birbirine bağlarken bayram coşkusunu cebe taşıyoruz. Bu yıl da Vodafone'lular 31 milyon dakikanın üzerinde bedava konuştu. Abonelerimize böyle bir bayram hediyesi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz."
    
    
    


Bu haberi 1,201 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir