Vodafone den,bayrama hediye

  • Yazı boyutu
Vodafone den,bayrama hediye

Vodafone, Ramazan'da konuşulanı bayramda hediye edecek

Vodafone Türkiye, abonelerine Ramazan boyunca konuşulan kadarını bayramda hediye edecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Vodafone ile Fasl-ı Muhabbet" kapsamında sunulacak geleneksel Ramazan Kampanyası ile 20 Temmuz-18 Ağustos arasındaki Ramazan ayı boyunca faturasız hat sahipleri yaptıkları her ücretli arama kadar hediye TL, faturalı hat sahiplerinin ise abone oldukları tarife paketinin dışında yaptıkları her ücretli arama kadar hediye dakika kazanacakları bildirildi.
     Abonelerin kazandıkları hediye dakika ve TL'leri 19-21 Ağustos arasındaki Ramazan Bayramı boyunca yurtiçindeki Vodafone'luları ararken kullanabileceği, abonelerin kampanyaya "BAYRAM" yazıp 3010'a SMS göndererek ücretsiz katılabilecekleri belirtildi.
     Vodafone abonelerinin ayrıca "Ramazan SMS" servisi ile bulundukları lokasyona bağlı olarak sahur ve imsak saatlerini, örnek iftar menülerini, yaşadıkları şehirde gerçekleşen Ramazan aktivitelerini ve günün sözlerini SMS olarak ücretsiz alabileceği, "sahurda uyandırma" servisine katılan Vodafone abonelerinin ise haftada 1 TL'ye sahurdan belli bir süre önce aranacağı ve maniler ile uyandırılacakları ifade edildi. Aboneler, Ramazan SMS servisinden "ABONE RAMAZAN" yazıp 5888'e, sahurda uyandırma servisinden ise 4688'e SMS göndererek yararlanabilecek.
     Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, "Fasl-ı Muhabbet" kampanyasına ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti:
     "Faaliyetlerinin odağına kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini yerleştiren bir marka olarak, Ramazan döneminde abonelerimizin artan iletişim ihtiyacını karşılamayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Bu sebeple, Ramazan boyunca sevdikleriyle dilediklerince konuşabilmeleri için her yıl geleneksel olarak hayata geçirdiğimiz kampanyamızı bu yıl da tekrarlayarak, bir kez daha tüm Türkiye'yi birbirine bağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte abonelerimizin hayatlarını kolaylaştıran servislerimizle, Ramazan boyunca Vodafone'lu olmanın ayrıcalığını yine hissettireceğiz."
    
    
    


Bu haberi 364 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir