Vodafone'dan "Yükle Kazan" kampanyası

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan "Yükle Kazan" kampanyası

Vodafone Türkiye'nin kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanyasında 10 lira ve üzeri yükleme yapan tüm faturasız Vodafone aboneleri, her yüklemesinde SMS, internet ve Vodafonelularla geçerli dakikalar veya yüklediklerinin 10 katına kadar her yöne dakika hediyelerinden birini kazanıyor.

     Vodafone Türkiye açıklamasına göre, şirket, numara taşımanın dördüncü yılında faturasız abonelerine yönelik her yüklemelerinde kazandıran "Yükle Kazan" kampanyasını hayata geçirdi. 30 Kasım'a kadar sürecek kampanya kapsamında 10 lira ve üzerini yükleyen tüm faturasız Vodafone aboneleri, şebeke içi SMS, internet, şebeke içi dakika veya yüklemelerinin 10 katına kadar her yöne dakika kazanıyor.
     Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili şunları ifade etti:
     "2009'dan beri numara taşımada en çok abone kazanan operatör olmamız bir tesadüf değil. Nitekim, bağımsız bir araştırma firması GFK'nın yapmış olduğu araştırmaya göre de 'Net Tavsiye Skoru'nda 2009'dan beri, 2,5 yıldır en çok tavsiye edilen operatörüz. Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye'nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, daha önce karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt vermek, bu ihtiyaçları onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken müşterilerimiz için farklı avantajlar da sunmayı hedefliyoruz.
     Kasım ayı boyunca faturasız abonelerimiz 10 TL ve üzeri yaptıkları her yüklemede, şebeke içi SMS, internet, şebeke içi dakika veya yüklemelerinin 10 katına kadar her yöne dakika hediyesi kazanacaklar. Abonelerimiz her yöne dakika hediyeleri ile ilgili detayları 'HEDIYE' yazıp 4455'e ücretsiz göndererek öğrenebilecekler. Kampanyamızda herhangi bir kayıt koşulu bulunmamakta ve eski-yeni tüm bireysel faturasız abonelerimiz kampanyamızdan yararlanabilir."
    
    


Bu haberi 354 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir