Vodafone'dan, "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketi... -Vodafone Türkiye Kurumsal İş…

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan, "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketi...
     -Vodafone Türkiye Kurumsal İş…

Vodafone'dan, "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketi... -Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: "Kurumsal müşterilerimiz ve iş dünyası için yarattığımız faydayı, meslek gruplarına özel olarak tasarladık" -"Benim İşim abonelerinin işlerini ve hayatlarını kolaylaştırmayı, buradan yarattığımız değer ile her bir meslek grubunun, dolayısıyla Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sunmayı hedefliyoruz"

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kurumsal müşteriler ve iş dünyası için yarattıkları faydayı, meslek gruplarına özel olarak tasarladıklarını belirterek, abonelerinin işlerini ve hayatlarını kolaylaştırmayı, buradan yaratılan değer ile her bir meslek grubunun, dolayısıyla Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sunmayı hedeflediklerini söyledi.
     Vodafone Türkiye tarafından, dünya kalitesinde, en ileri teknolojileri kurumların hizmetine sunmak amacıyla hayata geçirilen "Vodafone İş Ortağım"ın, farklı meslek gruplarının ihtiyaçları özelinde, sektörel gelişime katkı sunacak mobil çözüm ve avantajları tek bir çatı altında topladığı "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketinin tanıtım toplantısı Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy'un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıyla yapıldı.
     Toplantıda pakete ilişkin bilgiler veren Aksoy, "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketiyle kurumsal müşteriler ve iş dünyası için yarattıkları faydayı, meslek gruplarına özel olarak tasarladıklarını söyledi.
     Aksoy, tüm dünya ekonomilerinde sürdürülebilir zeminde kalkınmanın yolunun, iş dünyasının inovasyon ve rekabet kapasitesini artırarak büyümesinden geçtiğinin altını çizerek, yeni hizmet ve iş modelleri yaratarak verimlilik ve tasarruf sağlayan mobil iletişim teknolojilerinin bu noktada lokomotif rol üstlendiğini kaydetti.
     Vodafone Grubu'nun, farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren 30 milyonu aşkın işletmenin iletişim ihtiyaçlarını, inovasyon ve verimlilik katarak karşıladığını anlatan Engin Aksoy şunları dile getirdi:
     "Biz de Vodafone İş Ortağım çatısı altında 'güvenilir iş ortağı' olma amacıyla, küresel birikimimizin gücü ile Türkiye'deki şirketlerimize güç katmayı, iş dünyasının gelişimine sürdürülebilir ve akıllı iş modelleri ile destek sunmayı hedefliyoruz. En ileri teknolojileri yenilikçi çözümlere dönüştürerek iş ortaklarımızın hizmetine sunduğumuz, "Toplam iletişim hizmetleri stratejisi" sayesinde kurumsal müşteri segmentindeki servis gelirlerinde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 39 oranında artış kaydettik.
     Bu başarının ardında, kurumsal müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını analiz edip, iş süreçlerinde fark yaratacak en ileri teknolojileri geliştirmeye odaklı bakış açımız yer alıyor. Bu yaklaşımımızın son ürünü, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına odaklanarak, hayatlarının her alanında ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmalarını sağlamak amacıyla hizmete sunduğumuz 'Vodafone İş Ortağım Benim İşim'dir. Bu bağlamda, Benim İşim abonelerinin işlerini ve hayatlarını kolaylaştırmayı, buradan yarattığımız değer ile her bir meslek grubunun, dolayısıyla Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sunmayı hedefliyoruz."
    
     -"Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketi
    
     "Dış Ticaret Destek Paketi", "İş Ortağım'da Herkes Ortak" ve Kırmızı Bulut kapsamında sunulan "Vodafone Locate" ve "Microsoft®Office 365" gibi Türkiye'de ilk olan birçok hizmeti işyerlerinin kullanımına seferber eden Vodafone İş Ortağım, bu kez meslek gruplarına özel çözüm ve avantajlar sunan "Vodafone İş Ortağım Benim İşim" paketini abonelerinin kullanımına sundu.
     Vodafone Türkiye, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı paket ile Türkiye ekonomisinin kalbi olan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere sağladığı mobil çözüm ve avantajlarla, her bir müşterisine üç yılda 3 bin 400 liraya kadar avantaj sağlamayı hedefliyor.
     "Vodafone İş Ortağım Benim İşim", doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlar olmak üzere dört farklı meslek grubunun tüm mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu iletişim paketi, mobil uygulamaları, ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve çeşitli ana mesleki ihtiyaçlarda sunduğu indirim fırsatları ile hayatlarının her alanında ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor.
     Vodafone İş Ortağım Benim İşim çatısı altında doktorlara özel sunulan Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı sağlıyor.
     Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor.
     Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor, böylelikle dosya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar.
     Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kağıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılarak, avukatlık mesleği için son derece önemli arşivleme sürecini pratik hale getiriyor.
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir