Vodafone'dan, Genç Yetenek Programı ile keşfettiği gençlere "Yaz Sonu Partisi"

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan, Genç Yetenek Programı ile keşfettiği gençlere "Yaz Sonu 
Partisi"

Vodafone'dan, Genç Yetenek Programı ile keşfettiği gençlere "Yaz Sonu Partisi"

Vodafone Türkiye'nin gençlere global kariyer fırsatları sunarak gelişimlerine destek olmak hedefiyle hayata geçirdiği "Discover Genç Yetenek Programı", 5. yılını Vodafone ailesine katılan genç yeteneklerle Vodafone yöneticilerinin bir araya geldiği "Yaz Sonu Partisi"nde kutladı.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye Yetenek Yönetimi Direktörü Bülent Bayram ve Yetenek Geliştirme Kıdemli Uzmanı Esra Okuş'un organizatörlüğünde düzenlenen yaza veda tekne partisine toplam 120 genç yetenek ve 20 Vodafone yöneticisi katıldı.
     Discover Genç Yetenek Programı'na farklı yıllarda katılan ekiplerin biraraya geldiği partide, ekiplerin kaynaştığı, deneyimlerin aktarıldığı, fikirlerin paylaşıldığı bir etkileşim ortamı yaratıldı.
    
     -"Discover Genç Yetenek Programıyla geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefliyoruz"-
    
     Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay Aksakal da, Discover Genç Yetenek Programı'nın, gençliğin kendini geliştirmesi ve potansiyelini keşfetmesine verdikleri önemin bir yansıması olduğunu belirtti.
     Genç yeteneklere staj ile başlayıp uluslararası kariyer fırsatlarına varan cazip olanaklar sunduklarının altını çizen Aksakal, şunları kaydetti:
     "Discover Genç Yetenek Programı ile potansiyeli yüksek gençlerimizi keşfetmek, onları geleceğin liderleri olarak yetiştirmek istiyoruz. Üniversite üçüncü sınıftan itibaren yakın takibe aldığımız bu gençlerin daha sonra part-time çalışma, yurtdışında staj yapma ve fikirlerini global arenaya taşıma gibi çeşitli kanalları değerlendirmelerini ve böylece iş yaşamına başarılı bir geçiş yapmalarını sağlıyoruz.
     Şu ana kadar 100'ü aşkın genç yetenek bu program ile Vodafone'a katıldı. Bu sayının daha da artmasını hedefliyoruz. Toplumda fark yaratmayı hedefleyen ve Türkiye'nin sürdürülebilir geleceğinin inşası adına gençlere büyük önem veren bir kurum olarak, bu tür programlar ve etkinlikler ile onların önünde yeni ufuklar açmaktan, gelişimlerine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz."
    
     -Vodafone Discover Genç Yetenek Programı-
    
     Bu arada, Vodafone Türkiye, 2008 yılından bu yana uyguladığı Vodafone Discover Genç Yetenek Programı ile gençlere kendilerini geliştirmek, potansiyellerini keşfederek geleceklerini daha sağlıklı bir vizyonla şekillendirmek adına geniş bir dünyanın kapılarını açıyor.
     Genç yetenekler, Discover Genç Yetenek Programı ile Vodafone'un organizasyon yapısı içinde bire bir yer alarak, iş hayatına adım atmaya hazırlandıkları dönemde önemli bir deneyim fırsatı yakalıyor.
    
    
    

Bu haberi 238 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir