Vodafone'dan firmalara "Dış Ticaret Destek Paketi" -Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan…

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan firmalara "Dış Ticaret Destek Paketi"
     -Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan…

Vodafone'dan firmalara "Dış Ticaret Destek Paketi" -Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: -"Kurumsal müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun maliyetlerle tek elden karşılayarak, verimlilik artışlarına destek olmayı ve bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz"

Vodafone İş Ortağım, yurt dışıyla iş yapan firmaların daha kolay iletişim kurmalarını sağlayan "Dış Ticaret Destek Paketi"ni hizmete sunuyor. Türkiye'de ilk kez hem mobil hem de sabit telekom hizmetlerinde yurt dışı avantajlarını bir arada sunan bu paket ile Türkiye'deki firmaların dünya pazarına açılarak küresel rekabet liginde yükselmesine katkı sağlanması amaçlanıyor.
     Yapılan açıklamaya göre, kurumların mobil ve sabit iletişim ihtiyaçlarını dünya kalitesinde ve yenilikçi teknolojilerle tek elden karşılayarak verimliliklerini artırmayı hedefleyen Vodafone İş Ortağım, yurt dışıyla iş yapan firmalara avantajlar sunan Dış Ticaret Destek Paketi ile yeni bir dönem başlatıyor.
     Dünyanın ciro bakımından en büyük mobil iletişim şirketi olan Vodafone global gücünü ve 30'un üzerindeki ülkede, 30 milyonu aşkın kurumsal müşterisinden elde ettiği bilgi birikimini Türkiye'deki firmaların hizmetine Vodafone İş Ortağım çatısı altında sunuyor.
     Vodafone İş Ortağım'ın Dış Ticaret Destek Paketi sayesinde firmalar, hem sabit hem de mobil telefonları ile Türkiye'den yurt dışındaki iş ortaklarını rahatça arayabiliyor, ayrıca yurt dışındayken de avantajlı fiyatlarla cep telefonu görüşmelerini yaparak işlerini kolayca takip edebiliyor.
    
     -"Türkiye'deki firmalar Vodafone İş Ortağım ile dünyaya bağlanıyor"-
    
     Vodafone İş Ortağım, Dış Ticaret Destek Paketi kapsamında yurt dışı ile iş yapan firmaların iletişimini kolaylaştırmak için üç temel alanda avantaj sunuluyor.
     Açıklamaya göre bu avantajlar şöyle sıralanıyor:
     Firmalar, Mobil telefondan yurt dışını arama avantajı ile Türkiye'den yurt dışını aradıklarında Dünyayla Konuşturan Mobil Ses Paketi kapsamında 2 kat fazla dakika mobil görüşme avantajı elde ediyor. Bu firmalar ayda sadece 19 liraya toplam 120 dakika boyunca yurt dışındaki iş ortakları ile görüşebiliyor.
     Sabit telefondan yurt dışını arama avantajı ile Türkiye'den dünyadaki birçok ülkeyi sadece mobil telefondan değil sabit telefonlarından aradıklarında da daha uzun süre görüşme avantajı elde ediyor. Bu firmalar ayda sadece 35 liradan başlayan Dünyayla Konuşturan Sabit Ses Paketi tarifelerinden birini seçtiklerinde tarife kapsamındaki yurt dışı dakikaları altı ay boyunca ikiye katlanıyor.
     Yurt dışında mobil telefonla görüşme avantajı ile de yalnızca Türkiye'den yurt dışını aradıklarında değil, Türkiye dışında mobil telefon görüşmesi yaptıklarında da Dünyada Konuşturan Roaming Paketi'nin avantajlı fiyatından faydalanıyor, böylelikle fatura kaygısı olmadan dünyanın birçok yerinde işlerini kolayca takip edebiliyor.
    
     -"Dış ticaret potansiyelinin artmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz"-
    
     Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi'nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy da, yaptığı değerlendirmede, Vodafone İş Ortağım olarak "güvenilir iş ortağı" olma misyonu doğrultusunda ihtiyaca uygun, akıl karı çözümleri tek elden firmaların hizmetine sunma hedeflerine dikkati çekti.
     Dış Ticaret Destek Paketi'ni yurt dışı ile iş yapan firmaların iletişim ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir analiz neticesinde hayata geçirdiklerini belirten Aksoy, şunları kaydetti:
     "Vodafone İş Ortağım olarak hedefimiz, kurumsal müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun maliyetlerle tek elden karşılayarak, verimlilik artışlarına destek olmak ve bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Ülkemizin önümüzdeki 10 yıl içinde dünyanın en büyük ekonomileri arasına girmek gibi önemli bir hedefi var.
     Biz, Türkiye'nin büyüme hedefleriyle ihracat potansiyeli arasındaki yakın ve güçlü ilişkiyi göz önünde bulundurarak, Vodafone İş Ortağım çatısı altında KOBİ'ler başta olmak üzere her ölçekten firmanın dış ticaret potansiyelinin artmasına katkı sağlamayı öncelikli hedeflerimizden biri olarak görüyoruz.
     Vodafone İş Ortağım tarifeleri dahilindeki her yöne dakikaların yurt dışı aramalarda da kullanılmasını sağlayarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Vodafone'lu firmalar İş Ortağım Her Şey Dahil Paketler kapsamındaki dakikalarını yalnızca Türkiye'de değil 21 Vodafone ülkesindeki tüm mobil ve sabit operatörleri ararken de kullanabiliyorlar.
     İlgili paketlerimiz sayesinde kurumsal müşterilerimiz, Türkiye'den hem mobil telefonlarından hem de sabit hatlarından yurt dışını rahatlıkla arayıp konuşabiliyorlar."
    
    
    

Bu haberi 205 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir