Vodafone'dan çiftçiye bayram hediyesi -Vodafone Çiftçi Kulübü'nün üye olanlar arasında…

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan çiftçiye bayram hediyesi
     -Vodafone Çiftçi Kulübü'nün üye olanlar arasında…

Vodafone'dan çiftçiye bayram hediyesi -Vodafone Çiftçi Kulübü'nün üye olanlar arasında düzenlenen beşinci traktör çekilişinin talihlisi İzmirli çiftçi Süha Bilge oldu -Vodafone Türkiye Sosyal İş Modelleri Pazarlama Müdürü Mustafa Yiğit Özcan: -"Vodafone Çiftçi Kulübü çatısı altında sunduğumuz çözümlerle, çiftçilerin kalkınmasına mobil teknolojiler konusundaki bilgi birikimlerimizle destek sağlamayı hedefliyoruz"

Vodafone Türkiye'nin hayata geçirdiği Vodafone Çiftçi Kulübü'nün tarifelerinden birini seçerek üye olanlar arasında düzenlenen beşinci traktör çekilişinin talihlisi İzmirli çiftçi Süha Bilge oldu.
     Şirketten yapılan açıklamada, Bilge'nin Vodafone Çiftçi Kulübü'nden kazandığı son model Case IH marka traktörünün anahtarını, İzmir'de düzenlenen törenle Vodafone Türkiye Sosyal İş Modelleri Pazarlama Müdürü Mustafa Yiğit Özcan'dan teslim aldığı belirtildi.
     Açıklamada Mustafa Yiğit Özcan'ın da görüşlerine yer verildi.
     Mobil iletişim teknolojileri aracılığıyla bireylerin hayatını, kurumların ve sektörlerin ise iş süreçlerini kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirten Özcan, Vodafone Çiftçi Kulübü çatısı altında sundukları çözümlerle, çiftçilerin kalkınmasına mobil teknolojiler konusundaki bilgi birikimleriyle destek sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.
     Açıklamada, Türkiye'nin sürdürülebilir geleceğinde çok önemli bir role sahip, nüfusun yaklaşık yüzde 27'sinin istihdamını sağlayan tarım sektörünü akıllı iş yapma modelleriyle tanıştırarak çiftçilerin iş süreçlerini daha verimli ve pratik hale getirip; maliyetlerini düşürerek yaşam kalitelerini artırdıklarını aktaran Özcan'ın, "Diğer yandan bütçelerine katkı sağlamak amacıyla düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz çekilişlerle onlara traktör hediye ediyoruz. Bundan önce Aydın, Bursa, Konya ve Tekirdağ'da çiftçilerimize traktör hediyelerimizi verdik. Beşinci çekilişimizin sonucunda yeni traktörümüzü, bu kez bayram hediyesi olarak İzmir'e armağan etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle tüm İzmirli çiftçilerimiz ve vatandaşlarımızın Ramazan bayramını kutluyorum" ifadelerine yer verildi.
    
     - Proje 2009 yılı sonunda hayata geçti -
    
     Vodafone Türkiye'nin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Tarım ve Kredi Kooperatifleri işbirliğiyle, Türkiye'deki çiftçilerin iş ve yaşam kalitesini artırmak hedefiyle başlattığı Vodafone Çiftçi Kulübü, 2009 yılı sonunda hayata geçti.
     Çiftçiler özelinde sağladığı kolaylıklarla tarım sektörünün gelişimine hizmet eden, aynı zamanda dünyadaki doğal kaynakların korunmasına ve geliştirilmesine yönelik de bir vizyon ortaya koyan Vodafone Çiftçi Kulübü, başarısını mart ayında Mercury, mayıs ayında ise Hermes Ödülleri'nde kazandığı ödüllerle uluslararası arenada da taçlandırdı.
     Mercury Ödülleri'nde "Topluluk İlişkileri" ve "Pazar Büyümesi" kategorilerinde Gümüş Ödül kazanan Vodafone Çiftçi Kulübü, Hermes Ödülleri'nde ise "Topluluk İlişkileri" kategorisinde Altın Ödül'e uzandı.
    
     - 650 binden fazla çiftçinin yaşam kalitesini yükseltiyor -
    
     Bugüne kadar 650 binden fazla üyesi için tarımda verim ve değer artışı oluşturmak yolunda önemli adımlar atan Vodafone Çiftçi Kulübü, avantajlı tarifeler ve cihaz kampanyaları ile yetinmeyerek, çiftçilerin hasatları ve hayatları için de faydalı hizmetler sundu.
     Kulübün üyelerine sunduğu ücretsiz ferdi kaza sigortası, hasat zamanı yılda bir kez faizsiz ödeme olanağı, tüm zirai meteorolojik uyarıları ilçe ve ürün bazlı ücretsiz sunan Çiftçi Haber Paketi, ürünlerin aracısız satılmasına olanak sağlayan İlan Servisi gibi hizmetlerinin yanında, Türkiye'yi ilçe ilçe dolaşan Vodafone Çiftçi Kulübü Tırı ile de Türk tarımına hizmet veriliyor.
     Mobil iletişimin son olanaklarıyla donatılmış şekilde özel olarak üretilen Vodafone Çiftçi Kulubü Tırı, bugüne kadar 3,7 milyonu aşkın çiftçiye ulaştı.
     128 bin km yol kat ederek çiftçiler ile köylerinde buluşan Vodafone Çiftçi Kulubü Tırı, mobil teknolojilerin sağladığı imkanları kullanarak tarımsal üretim sürecinin nasıl daha pratik hale getirilebileceği ve verimliliğin nasıl artırılabileceği konularında çiftçileri bilinçlendirdi.
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir