Vodafone'dan çalışanlarına Vodafone Etkinlik Kulübü -Vodafone Etkinlik Kulübü kapsamında…

  • Yazı boyutu
Vodafone'dan çalışanlarına Vodafone Etkinlik Kulübü
     -Vodafone Etkinlik Kulübü kapsamında…

Vodafone'dan çalışanlarına Vodafone Etkinlik Kulübü -Vodafone Etkinlik Kulübü kapsamında çalışanlar yaz ayları boyunca raftingden fotoğrafçılık eğitimlerine, dalış gezilerinden yelken eğitimlerine kadar pek çok etkinliğe katıldı -Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci: -"Gerçekleştirilen aktiviteler takım ruhuna ivme kazandırarak, çalışan motivasyonunu ve potansiyelini artırdı"

Sürdürülebilir başarının takım ruhuna sahip birbirine kenetlenmiş insan kaynağı ile sağlanabileceği inanan Vodafone Türkiye, geçen yıl sonunda hayata geçirdiği Vodafone Etkinlik Kulübü ile çalışanlara mesai saatleri dışında ilgi alanları doğrultusunda diledikleri aktiviteleri ve hobileri hayata geçirme imkanı sunuyor.
     Vodafone Türkiye açıklamasında, yönetimini gönüllü çalışanların üstlendiği Vodafone Etkinlik Kulübü sayesinde çalışanların yaz ayları boyunca raftingden fotoğrafçılık eğitimlerine, dalış gezilerinden yelken eğitimlerine kadar pek çok etkinliği gönüllü olarak organize ettiği belirtildi.
     Vodafone Etkinlik Kulübü'nün yaz aktiviteleri, Fotoğrafevi'nin desteği ve farklı departmanlardan birçok Vodafonelu'nun katılımıyla hayata geçirilen fotoğraf eğitimleri ile başladı.
     Bir ay boyunca devam eden ve kompozisyon, çekim teknikleri, ışık gibi farklı konuları kapsayan eğitimin ardından, Beyoğlu ve Balat'a fotoğraf gezileri düzenlendi.
    
     -Vodafone çalışanlarının su sporlarına ilgisi büyük-
    
     Kulüp, sıcakların artmasıyla birlikte su sporlarına ilgi duyan çalışanları için de rafting, yelken ve su altı dalış gibi alanlarda etkinlikler düzenledi.
     Su sporları etkinlikleri, yelken eğitimleriyle başlayıp, rafting ve dalış aktiviteleriyle devam etti.
     İki aşamalı olarak gerçekleşen yelken eğitimlerinin ilk ayağı Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi'nde başladı ve yaklaşık 4 ay sürmesi bekleniyor.
     İlk aşamayı tamamlayanlar, 2. seviye yelken eğitimlerine devam edebilecek. Şirket bu etkinlikten yararlanmak isteyen diğer çalışanları için Eylül ayında yeni eğitim fırsatları da sunacak.
     Kulübün su sporları etkinliklerinin bir diğer ayağını oluşturan rafting kapsamında da, Melen Çayı'nda gerçekleştirilen etkinliklerde Vodafone çalışanları 3 saat boyunca rafting yaptı.
     Su altı dünyasına meraklı Vodafone'lular için ise Bodrum'da dalış etkinliği gerçekleştirildi.
     Yaz etkinlikleri kapsamında yeşile duyarlı Vodafone çalışanları ile WWF'in öncelikli koruma alanlarından biri olarak belirlediği Küre Milli Parkı'na da gezi düzenlendi.
     Avrupa'nın seçkin korunan alanları ağı PAN Parks Sertifikası'nı Türkiye-de alan ilk milli park olarak öne çıkan Küre Milli Parkı'na düzenlenen gezide ise çalışanlar, Küre Dağları'nda hafta sonu geçirdi.
    
     -"Çalışanlarımız ve bölümlerimiz arasındaki sinerji, kurum kültürümüzün en önemli bileşenlerinden biri"
    
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci, faaliyetlerine destek sağladıkları Vodafone Etkinlik Kulübü bünyesinde gerçekleştirilen aktivitelerin takım ruhuna ivme kazandırarak, çalışan motivasyonunu ve potansiyelini artırdığını belirterek, sözlerine şöyle devam etti:
     "Çalışanlarımız ve bölümlerimiz arasındaki sinerjiyi, kurum kültürümüzün en önemli bileşenlerinden biri olarak görüyoruz. Bunu yaratabilmek için de çalışanlarımıza iş alanında sağladığımız eğitim ve gelişim fırsatlarının yanında, iş dışında da ilgi alanlarına yönelik aktiviteler düzenlenmesini teşvik ederek onların motivasyonlarını artırmayı hedefliyoruz. Yaz ayları boyunca devam eden etkinliklerde farklı bölümlerdeki görevleri dolayısıyla daha önce tanışma fırsatı bulamamış, ancak benzer sosyal ilgi alanlarına sahip olan arkadaşlarımız bir araya gelerek hem gönüllü olarak etkinlikleri düzenlediler, hem de güzel dostluklar kurdular. Bu etkinliklerin takım ruhunu pekiştirdiğini ve işlerine de son derece olumlu yansıdığını belirten çalışanlarımız fotoğraf, dalış, rafting gibi çeşitli alanlarda gerçekleştirilen eğitimlere ilgi alanları doğrultusunda katılım sağlayarak hem kişisel gelişim hem de mesai saati dışında birbirlerini tanıma fırsatı buldu. Çalışanlarımızın kendilerini yenilemelerine imkan sağlarken takım ruhunu ve motivasyonu pekiştiren bu etkinliklerin şirketimizin insan gücü potansiyelinin niteliğini ve kurum içi sinerjiyi artırarak, uzun vadede mükemmel hizmet kalitemizin inşasına katkı sağladığına inanıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir