Vodafone Çağrı Merkezi'ne ödül...

  • Yazı boyutu
Vodafone Çağrı Merkezi'ne ödül...

Vodafone Türkiye Çağrı Merkezi, Londra'da düzenlenen ve çağrı merkezi sektörünün küresel düzeyde en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen "ContactCenterWorld - 2012 Top Ranking Performers" yarışmasında üç ödül kazandı.


     Vodafone Türkiye açıklamasına göre şirket, "En İyi Büyük Ölçekli" Contact Center dalında altın, "En İyi Call Center Lideri" ve "En İyi Self Servis Teknoloji" dallarında ise birer gümüş madalya kazandı.
     Aralarında Almanya, İngiltere, Rusya, Güney Afrika gibi 20'den fazla ülkeden gelen büyük kuruluşların yer aldığı katılımcılar ContactCenterWorld'ün prestijli ödülleri için mücadele etti.
     Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti:
     "Vodafone Türkiye müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanarak sürdürülebilir büyümeyi yakaladı. Büyüme stratejimizin en önemli unsurlarından birini müşteri hizmetlerimizin kalitesi oluşturuyor. Sunduğumuz yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmetlerle, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, onlara mükemmel bir deneyim yaşatmak için çalışıyor ve memnuniyetlerini artırıyoruz. Müşteri hizmetlerimizin ve Çağrı Merkezi çözümlerimizin kalitesinin tüm dünya tarafından kabul görüyor olması bizi mutlu kılıyor"
    
    
    


Bu haberi 384 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir