Vizesiz Ukrayna Kampanyası!

  • Yazı boyutu
Vizesiz Ukrayna Kampanyası!

THY'den Vizesiz Ukrayna Kampanyası.Türkiye-Ukrayna seyahatlerini karşılıklı olarak vizesiz gerçekleştirebilecekleri iki ülke büyükelçiliklerine ait internet sitelerinde duyuruldu

Türkiye Cumhuriyeti ve Ukrayna Devleti vatandaşlarının 1 Ağustos 2012 itibariyle seyahatlerini karşılıklı olarak vizesiz gerçekleştirebilecekleri iki ülke büyükelçiliklerine ait internet sitelerinde duyuruldu.
     THY'den yapılan açıklamaya göre, iki ülke arasında gelişen turizm ve iş ilişkilerine paralel olarak uygulamaya girecek yeni vize anlaşmasıyla birlikte, Türk Hava Yolları da Vizesiz Ukrayna Kampanyası başlattı.
     Kampanya kapsamında İstanbul çıkışlı, Ukrayna varışlı gidiş dönüş biletler her şey dahil olarak THY web sitesinden 179 avro, THY satış ofisleri ve yetkili acentelerden 189 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
     Kampanyadan yararlanmak için biletleme işleminin 30 Temmuz'a kadar gerçekleştirilip, seyahatin 1-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekiyor.
     Ayrıca, seyahatlerine yurt içi herhangi bir nokta ve KKTC'den başlayıp, İstanbul aktarmalı olarak Ukrayna'ya devam ettirmek isteyen yolcular, gidiş-dönüş 100 avro ek ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabiliyor.
     Halihazırda THY, Ukrayna'nın Kiev, Odesa, Simferopol, Dnipropetrovsk, Donetsk ve Lviv şehirlerine haftada 48 sefer düzenliyor.
     Yapılan anlaşmayla vizesiz seyahatler 30 günle sınırlı olacak.
    
    
    


Bu haberi 449 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir