Vitamin Öğretmen'in Twitter etkinliği

  • Yazı boyutu
Vitamin Öğretmen'in Twitter etkinliği

Vitamin Öğretmen'in Twitter etkinliği

Türk Telekom grup şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ'nin uygulamalarından biri olan mesleki gelişim ve paylaşım portalı Vitamin Öğretmen, Öğretmenler Günü kutlamalarına farklı bir etkinlik düzenleyerek renk kattı.
     Yapılan açıklamaya göre, öğretmenlerin sosyal platformları aktif olarak kullanımından hareketle düzenlenen Twitter etkinliğinde, öğretmenler öğrencilerinden neler öğrendiklerini, özgün tweet'ler göndererek paylaştı.
     Etkinliğin birinci gününden itibaren, öğretmenler ilginç mesajlarını göndermeye başladı. Etkinliğe gösterilen yoğun ilgi, öğretmenlerin öğrencilerinden öğrendikleri çok şey olduğunu gösterdi.
     "@Vogretmen #ogrencilerimdenogrendim" cümlesini kendi cümleleriyle tamamlayan yüzlerce öğretmenin en çok vurguladığı konu ise öğrencilerinden "karşılıksız sevgiyi, öğretmenliğin değerini, hayal kurmayı, mesleği sevmeyi, saflığı, güzelliği, gülümsemeyi" öğrenmeleri üzerine yoğunlaştı.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir