Vitamin'in reklam filmlerinde kullanıcılar rol aldı

  • Yazı boyutu
Vitamin'in reklam filmlerinde kullanıcılar rol aldı

Vitamin'in reklam filmlerinde kullanıcılar rol aldı

Türk Telekom şirketlerinden Sebit tarafından hazırlanan Türkiye'nin online eğitim içeriği Vitamin, yeni sezon reklam filmlerinde profesyonel oyuncular yerine, gerçek Vitamin kullanıcılarına söz verdi.
     Açıklamada, geçen mart ayında, isteyen herkesin ücretsiz üye olarak girip deneyimleyebileceği yeni bir kullanım modeline geçerek ilk 1 ayda toplam 5,2 milyon ziyaret rakamına ulaşan Vitamin'in (www.vitaminegitim.com), bu kez de kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen yeni uygulama paketleri ile 'Vittrin' alanını yenilediği kaydedildi.
     Vitamin, kullanıcılarını ve potansiyel kullanıcılarını Vitamin'deki yeniliklerden haberdar etme ve marka değerini güçlendirme amaçlı reklam kampanyasında ise bu kez gerçek kişilerin tanıklığına başvurmayı tercih etti.
     Markanın yöneticileri, ürün geliştirmenin her aşamasında öğrenci ve öğretmenlerle çok yakın çalışıp, Vitamin'e yön verirken kullanıcı deneyimlerinden fazlası ile yararlandıklarını, bu reklam fikrine ise Vitamin'e her gün gelen yüzlerce kullanıcı yorumunun ilham verdiğini ifade etti.
     Kampanyanın konseptine karar verildikten sonra, deneme çekimleri ve seçim sürecine girildi. Vitamin'i neden tercih ettiklerine dair yöneltilen sorulara verdikleri samimi cevaplar, öğrencilerin doğallığıyla birleşince 20'şer saniyeden oluşan 4 ayrı reklam filmi ve dijital mecra tanıtımları kısa sürede ortaya çıktı.
     Reklamda rol alan öğrenciler, Vitamin'den kendilerine böyle bir teklif geldiğinde çok şaşırıp heyecanlandıklarını ancak kameraya kolay adapte olduklarını söyledi.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir