Vitamin'den ''Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın'' Kampanyası

  • Yazı boyutu
Vitamin'den ''Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın'' Kampanyası

Online eğitim destek hizmeti sağlayan www.vitaminegitim.com, yaz tatili öncesi düzenlediği ''Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın!'' kampanyasıyla, üyelerine ''Sınırsız Konu Anlatımı'' kazandırıyor.

Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom iştiraki Sebit, 2011-2012 eğitim-öğretim yılı sona ermeden, öğrencilere son sınavlarında destek olacak ''Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın'' kampanyası başlattı.
     10 yılı aşkın süredir ilköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlere kapsamlı bir öğrenme ortamı sunan Vitamin'e 15 Haziran'a kadar arkadaşını getirenler, hem kendisine hem de arkadaşına 7 gün 'Sınırsız Konu Anlatımı' kazandıracak.
     Tüm Vitamin kullanıcılarının katılabildiği kampanyada her üye en fazla 10 arkadaşını davet edebilecek. Kampanyada, 10 davetin 10'u da arkadaşları tarafından kabul edilen Vitamin aboneleri, 7x10 gün boyunca ücretsiz ''Sınırsız Konu Anlatımı''ndan yararlanabilecek. ''Sınırsız Konu Anlatımı'' paketine sahip olanlar ise Vitamincilere özel olarak tasarlanan ''Taksi'' oyunuyla ödüllendirilecek.


Bu haberi 345 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir