Park Kurumsal

  Esatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:98/A (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4724637 090-216-4724637
  Park Kurumsal (Firma Sahibi / Ortağı)

  Victoria 8 Gb. Usb Parmak İzi Okuyucu

  • Ürün Adı : Victoria 8 Gb. Usb Parmak İzi Okuyucu

  Ürün Hakkında

  Bilgisayarınızın sadece sizin tarafınızdan kullanılmasını garantiler, Windows işletim sistemi kullanan (2000, XP ve Vista) bilgisayarların açılış şifresi, dosya şifreleme ve kilitlenmesi, ekran koruyucu ve internet hesaplarınızın güvenliğini sağlar. Bununla beraber bünyesinde bulunan portatif e-posta özelliği ile nerede ve hangi bilgisayarda olursa olsun, e-postalarınızı alabilir, parmak izi okuyuca saklayabilir ve daha sonra bu e-postaları kendi makinenizde kurulu e-posta hesabınızla eşleştirebilirsiniz. Aynı şekilde portatif Explorer internet tarayıcısı ile kendi bilgisayarınızda kullandığınız parolalarınız, sık kullanılan web sitesi kısa yollarınız gibi öğeleri V520T bünyesinde saklayarak farklı bir bilgisayardan internete girdiğinizde bütün bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Arzu ederseniz küçük bir ayarlama ile pop up şifreleme haricinde çalışan bütün sitelerde (mail hesapları, banka internet siteleri, forumlar, alışveriş siteleri gibi) kullandığınız parolalarınızı V520T ye tanıtıp bilmediğiniz bilgisayarlarda da güvenle hesaplarınıza erişebilirsiniz. Güvenli bir ortamda saklamak istediğiniz dosyalarınızı (formatı ne olursa olsun) ancak parmak iziniz ile açabileceğiniz özel klasöründe saklayabilir, dilerseniz bu dosyaları sıkıştırarak yer kazanabilirsiniz. Yine aynı şekilde devamlı yedeğini aldığınız dosyalarınız için parmak izi okuyucunun yazılımını kullanarak otomatik yedekleme oluşturabilir ve tek tuş ile dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

  Eğer Vista işletim sistemi kullanıyorsanız ve bilgisayarınızın RAM belleğinin yeterli olmadığını düşünüyorsanız V520T bünyesinde bulunan Vista Boost Ready özelliği ile Vista ya ekstra RAM olarak da hizmetinizdedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Park Kurumsal
  Esatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:98/A (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4724637
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir