Vestel dünyaca ünlü Good Design'dan toplam 9 ödülle döndü

  • Yazı boyutu
Vestel dünyaca ünlü Good Design'dan toplam 9 ödülle döndü

Vestel dünyaca ünlü Good Design'dan toplam 9 ödülle döndü

Vestel, Good Design Award'dan aldığı 9 ödülle 2012'yi toplam 92 tasarım ödülüyle kapattı.
     Şirket açıklamasına göre Vestel, Good Design Award'dan beş LED TV, iki set üstü kutu ve iki uzaktan kumanda ile toplam 9 tasarım ödülü aldı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Elektronik Endüstriyel Tasarım Bölümü Müdürü Burak Emre Altınordu, şunları kaydetti:
     "Vestel için tasarım, ürünün işlevselliği, dayanıklılığı ve kalitesiyle aynı öneme sahip. Tüketicilere hem günlük hayatlarını kolaylaştıran, hem de evlerini şık bir biçimde dekore edebildikleri ürünler sunuyoruz. Bu ödüllerle birlikte 2012'de beyaz eşya ve elektronik ürünlerimizle aldığımız tasarım ödülü sayısını 92'ye çıkarmış olduk. Tasarıma yaptığımız yatırımların ve altına imza attığımız çalışmaların bize bu şekilde geri dönmesinden dolayı çok memnunuz."
     Good Design'da Vestel'in ürünleri, tasarım kalitesi, inovasyon, sürdürülebilirlik, yaratıcılık, malzeme kullanımı ve ekolojiye karşı sorumluluk kriterleriyle değerlendirildi.
    
    
    

Bu haberi 183 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir