Veranda Ahşap Ve Taş Yapı Aş

  2. İnönü cad. Pınarlı bel. no;137 (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4622200 090-242-4622230
  Hüseyin Solak (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Veranda Ahşap Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  HAKKIMIZDA ;
  Firmamız 60 yılı aşan süredir, 3 nesil boyunca ve atadan oğula sistemiyle İç Anadolu Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
  Turizm yatırımlarının Antalya bölgesinde yoğunlaşması üzerine 1992 yılında Antalya ve sahil bölgelerinde faaliyetlerimizi hızlandırdık. Uzakdoğunun mimari esintisini tatil Köyü ve Otel prejelerinde kullanarak öncülük eden şirketimiz ile , hasır ve kamış kullanımını yaygınlaştırdık. Antalya başta olmak üzere tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde satış ağımızı oluşturduk
  Bu yıldan itibaren sayısız otel tasarımları, saz çatılar, şemsiyeler gibi oluşumlar gerçekleştirmiş olan firmamız, 2008 yılında Kurumsallaşmanın gereği olarak VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI olarak tek çatı altında toplanmıştır. VERANDA DEKORASYON OLARAK ÜRÜNLERİMİZ:
  Ahşap, Taş ve Kamış gibi doğal ürünlerden yola çıkarak projeler çiziyor veya cizilmiş olan projeleri profosyonel ekiplerimizle hayata geçiriyoruz. Ahşap ve Taş Ev, , Yürüyüş yolları, Bahçe Duvarları ve dekorasyonu, Çitleri, balkon korkulukları, ahşap oturma grupları, kamelyalar, verandalar, ahşap çocuk oyun parkları, ahşap mobilyalar, banklar, Tonozlu köprüler, Soyunma kabinleri ve Afrika tarzı kamış ve ot çatılar, kamış plaj şemsiyeleri bunların arasında sayılabilir. Yeni projeler yanında mevcut projelerin tadilat ve bakımları da şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
  KAMIŞ ÇATILAR

  VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI, kamış çatı sektöründe deneyim kazanmış, birçok tesise gururla imzasını atmış bir şirkettir.
  Kamış çatı altında yaşamak, Avrupa’da kaliteye ve konfora değer veren, gelir seviyesi yüksek olan kişilerin tercih ettikleri bir yaşam tarzıdır. Öyle ki, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere ve İsveç’te, kamış çatı, öncelikli ve lüks bir yaşam tarzının simgesi haline gelmiştir. kullanımı tropik ve sıcak bir görünüş verdiğinden Turizm tesislerinin
  cazibesini artırmaktadır.
  Ayrıca, kamış çatılar yazın kiremit çatılara göre daha serin olmakta,, kışın ise ısı ya

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Veranda Ahşap Ve Taş Yapı Aş
  2. İnönü cad. Pınarlı bel. no;137 (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4622200
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir