Vatan Bilgisayar 60. mağazasını Aydın'da açtı

  • Yazı boyutu
Vatan Bilgisayar 60. mağazasını Aydın'da açtı

Vatan Bilgisayar 60. mağazasını Aydın'da açtı

Vatan Bilgisayarın 60. mağazası Aydın'da açıldı.
     Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılışta yaptığı konuşmada, Aydın'da 60. mağazalarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, 2 bin 700 teknik eleman ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.
     Vatan Bilgisayar'ın küçük bir notebook mağazası ile başladığını ve bugün bin 200 çeşit ürün ile piyasada hizmet verdiklerini belirten Vatan, "Büyüme sürecimiz devam edecek. Bu sayı da giderek artıyor. Vatan'ın en önemli özelliği kendi içinde yetişen yöneticileri ve müdürleri var. Kurum içinde elemanlar sıfırdan yetişiyorlar. Vatan'ın en belirgin farklılığı bizde reyon mantığı var. Bir reyonda çalışan eleman o reyondaki ürünü çok iyi tanıyor. Her eleman kendi reyonunu çok iyi biliyor. Müşteri geldiğinde tatmin edici bilgi verebiliyor" dedi.
     Bir ürün yerine tüm ürünlerde indirime gittiklerini kaydeden Vatan, Aydın mağazasındaki tüm ürünlerde de açılışın ilk gününde yüzde 25 indirim yaptıklarını ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 217 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir