VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı: -"2012 yılı performansımıza baktığımızda işlem…

  • Yazı boyutu
VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı:
     -"2012 yılı performansımıza baktığımızda işlem…

VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı: -"2012 yılı performansımıza baktığımızda işlem adedi artışında Türkiye'de sektörde lider banka olduk"

VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı, 2012 yılı performansına bakıldığında işlem adedi artışında Türkiye'de sektörde lider banka olduklarını ifade etti.
     VakıfBank Worldcard müşterisi 82 kişi düzenlenen törenle 2012 model Volkswagen Golf marka otomobil sahibi oldu. VakıfBank Worldcard, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da "81 İle 81 Otomobil" hediye etti. Bu yıl ayrıca 82'inci il ilan edilen sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden de bir otomobil verildi.
     10 Şubat 2012-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenen kampanyada VakıfBank Worldcard müşterisi olmayanlar kart sahibi olmak için yaptıkları başvuru karşılığında 5 çekiliş hakkı, kart sahipleri ise her 50 lira harcama karşılığında bir çekiliş hakkı kazandı. Facebook üzerindeki uygulamayla kart başvurusu yapanlar ise 10 çekiliş hakkının sahibi olurken, Milli Piyango idaresi denetiminde ve halka açık olarak yapılan çekilişle 82 talihli belirlendi.
     VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı, talihlilere araçlarının sunulduğu törende yaptığı konuşmada, VakıfBank olarak kampanyanın sonuçlarından hem kendilerinin hem de müşterilerinin memnun olduğunu söyledi.
     Kampanyaya katılan herkesin otomobil kazanma şansı olduğunu, ancak daha fazla harcama yapanın daha fazla çekiliş hakkı elde ettiğini belirten Kaytancı, bu kampanyaların amacının kredi kartı müşteri ve işlem adedini artırmak olduğunu dile getirdi.
     Kampanya döneminde aylık işlem adedinin 10 milyonun üzerine çıktığını kaydeden Kaytancı, kampanya 31 Mayıs 2012'de bitmiş olmasına rağmen büyümelerinin devam ettiğini açıkladı.
     Kaytancı, "2012 yılı performansımıza baktığımızda bu kampanyanın da etkisiyle işlem adedi artışında Türkiye'de sektörde lider banka olduk. İşlem adedimiz, 2012'nin bu kampanya dönemini de içeren ilk 6 ayında yüzde 19 arttı. İşlem adedimizin artışı bizim için çok önemli. Bu kampanya döneminin son ayında 10 milyondan fazla işlem yaptık. Tüketici 10 milyondan fazla VakıfBank kredi kartını tercih etti" diye konuştu.
     Kaytancı, yeni kart başvurularında ise yüzde 25 civarında bir artış olduğunu ve bekledikleri seviyeye ulaştıklarını söyledi.
    
    
    

Bu haberi 278 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir