VakıfBank'ın "Facebook 82. İl Oluyor" kampanyasına "Silver Midas" ödülü

  • Yazı boyutu
VakıfBank'ın "Facebook 82. İl Oluyor" kampanyasına "Silver Midas" ödülü

VakıfBank'ın "Facebook 82. İl Oluyor" kampanyasına "Silver Midas" ödülü

VakıfBank, Midas Awards 2012'de sosyal medya kategorisinde "Silver Midas"ın sahibi oldu.
     Yapılan açıklamaya göre, VakıfBank'ın "Facebook 82. İl Oluyor" kampanyası, finans sektörü özelinde düzenlenen tek uluslararası pazarlama ve reklam yarışması olan Midas Awards yarışmasında ödül kazandı.
     VakıfBank, toplam 28 ülkeden 63 finalistin yarıştığı Midas Awards 2012'de, sosyal medya kategorisinde "Silver Midas" ödülüne layık görüldü.
     Geçtiğimiz yıllarda "81 İle 81 Otomobil" kampanyası kapsamında VakıfBank Worldcard müşterilerine çekilişle her yıl 81 otomobil kazandıran VakıfBank, 2012 yılında sosyal paylaşım sitesi Facebook'u bu kampanya kapsamında 82. il ilan ederek, 1 otomobili de bu site üzerinden hediye etmişti. "Facebook 82. İl Oluyor" kampanyası sosyal medyada büyük ilgi görmüş ve yoğun bir katılım olmuştu.
    
     -Midas Awards-
    
     International Awards Group tarafından düzenlenen Midas Awards yarışması, finansal iletişim çalışmalarını ödüllendiriyor. Bankacılık, brokerlık, sigorta, yatırım, kredi kartları gibi pek çok alanda ödüller veren Midas Awards'a, dünyanın her yanından firma ve ajanslar finans sektörüne özel tüm dijital çalışmalarla katılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir