VakıfBank'ın faaliyet raporuna LACP Spotlight Awards'tan altın ödül

  • Yazı boyutu
VakıfBank'ın faaliyet raporuna LACP Spotlight Awards'tan altın ödül

VakıfBank'ın faaliyet raporuna LACP Spotlight Awards'tan altın ödül

VakıfBank, rekor büyüme ve karlılıkla kapattığı 2011 yılına ilişkin değerlendirme ve finansal tablolarının yer aldığı faaliyet raporu ile bir ödül daha aldı.
     Yapılan açıklamaya göre, VakıfBank'ın faaliyet raporu, LACP (League of American Communications Professionals LLC - Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) tarafından düzenlenen "LACP Spotlight Awards Global Communications Competitions" (Küresel İletişim Yarışması) finans kategorisinde altın ödüle layık görüldü.
     Bu yıl 11'incisi düzenlenen yarışmaya çok sayıda ülkeden bin 500'ü aşkın çalışma katıldı. Alanında dünyanın en saygın yarışmalarından biri olarak kabul edilen LACP Spotlight Awards'ta başarılı, yaratıcı ve özgün basılı materyal, video ve web tabanlı iletişim çalışmaları ödüllendiriliyor. VakıfBank 2011 Faaliyet Raporu, ilk izlenim, genel anlatı, genel görsel tasarım, yaratıcılık, mesajın net iletilmesi gibi kriterlere göre yapılan değerlendirmede rakiplerini geride bıraktı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan da, Vakıfbank'ın 2011 yılında karını yüzde 10 artırdığını belirterek, "Bu başarılı finansal sonuçları paylaşmak üzere bankamızın ilgili birimlerinin hazırladığı faaliyet raporumuzun ikinci kez önemli bir ödüle layık görülmesinden büyük memnuniyet duyduk" ifadelerini kullandı.
     2001 yılında kurulan ve 30 bini aşkın üyeye sahip olan LACP, iletişim alanında en iyi ve örnek uygulamaların paylaşıldığı çok önemli bir forum işlevi görüyor.
     LACP'nin her yıl düzenlediği yarışmalar, iletişim ve halkla ilişkiler sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin çalışmalarını sergileyebildikleri dünyanın en prestijli platformları haline geldi.
     VakıfBank'ın 2011 Yılı Faaliyet Raporu, bir süre önce de ARC Awards'ta (Annual Reports Competition Awards-Faaliyet Raporları Yarışma Ödülleri) altın ödüle layık görülmüştü.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir