Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan: -"2012'de BES'teki toplam fon büyüklüğü, bir önceki…

  • Yazı boyutu
Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan:
     -"2012'de BES'teki toplam fon büyüklüğü, bir önceki…

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan: -"2012'de BES'teki toplam fon büyüklüğü, bir önceki yıla göre yüzde 42 civarında arttı, Vakıf Emeklilik ise yüzde 46 ile sektörün üzerinde büyüme yakaladı"

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, 2012'de Bireysel Emeklilik Sistemi'ndeki (BES) toplam fon büyüklüğünün bir önceki yıla göre yüzde 42 civarında arttığını, Vakıf Emeklilik'in ise yüzde 46 ile sektörün üzerinde büyüme yakaladığını belirtti.
     Yapılan açıklamaya göre, Vakıf Emeklilik'in Antalya'da düzenlediği "Duvarları Yıkmak" konseptli motivasyon toplantısında konuşan Bostan, rekabetin kıyasıya arttığı 2012 yılında, pazar payını büyüten birkaç şirketten biri olduklarını ve son yıllardaki şirket tarihinin en büyük pazar payına ulaştıklarını ifade etti.
     Bostan, 2012 yılında BES'teki toplam fon büyüklüğünün, bir önceki yıla göre yüzde 42 civarında artış gösterdiğini vurgulayarak, aynı dönemde Vakıf Emeklilik'in ise yüzde 46 oranında bir artış kaydederek sektörün üzerinde bir büyüme oranı yakaladığını dile getirdi.
     Bostan, şunları kaydetti:
     "Sektörümüzün hızından da hızlı büyüyoruz. Yaşadığımız dünya artık çok farklı. İşte bu yüzden, farklı düşüncelere her zaman saygı duymalı, farklılıklardan beslenmeliyiz. Değişimi yakalayabilmenin en iyi yolu değişmektir. Hedefimiz, daha da zorlaşan bu yarışta fark yaratarak en iyi olmak. Yeni dönemde gerek bireysel gerekse kurumsal satış ekiplerimizle, müşteri memnuniyetine odaklanarak fark yaratacak detaylarla hızımızı artıracağız. Bizi bekleyen başarılara dair inancımızın en mühim kaynağı, daha önceki başarılarımızdır."
    
    
    

Bu haberi 194 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir