Vaillant Grup Türkiye Ülke Müdürü Grosser: -"Türkiye'nin yüzde 4 büyüme hızı dünyanın çok…

  • Yazı boyutu
Vaillant Grup Türkiye Ülke Müdürü Grosser:
  -"Türkiye'nin yüzde 4 büyüme hızı dünyanın çok…

Vaillant Grup Türkiye Ülke Müdürü Grosser: -"Türkiye'nin yüzde 4 büyüme hızı dünyanın çok üzerinde, bunu her şirketin iyi değerlendirmesi lazım"

Vaillant Grup Türkiye Ülke Müdürü Christoph M. Grosser, "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme hızı dünyanın çok üzerinde, bunu her şirketin iyi değerlendirmesi lazım" dedi.
     Grosser, İlkadım ilçesinde DemirDöküm Samsun Servisi açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin son 10 yılda istikrarlı bir gidişatının olduğunu belirtti.
     Türkiye ekonomisini de değerlendiren Grosser, şunları kaydetti:
     "Türkiye'de 33 yıldır yaşıyorum, 6-7 ekonomik kriz yaşadım. Krizler soğukkanlı şekilde analiz edilirse kazanç durumuna dönüşebilir. Kriz ve fırsat yan yana duruyor. Türkiye'nin yüzde 4 büyüme hızı dünyanın çok üzerinde, bunu her şirketin iyi değerlendirmesi lazım. Türkiye'nin yeni patentlere, yeni teknolojilere sahip olması gerekir. 2012 yılı bizim için güzel geçiyor. Hükümet ilk 6 ayda ekonominin yavaşlayacağını söylemişse de bizim üretimimiz ve satışımız tam gaz devam etti. Kombi pazarında yüzde 5,5 pazar payı kazandık. Pazarımızda bir problem yok. Bol bol açılış yapıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 357 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir