VadeKart'ın pazar payı, Mustafa Keser'li reklamlardan sonra yüzde 15'e çıktı -Finansbank Ödeme…

  • Yazı boyutu
VadeKart'ın pazar payı, Mustafa Keser'li reklamlardan sonra yüzde 15'e 
çıktı
     -Finansbank Ödeme…

VadeKart'ın pazar payı, Mustafa Keser'li reklamlardan sonra yüzde 15'e çıktı -Finansbank Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Kunter Kutluay: -"Ticari kart sayımızın 270 binin üzerine çıkmasında Mustafa Keser'li reklam kampanyamızın da büyük bir katkısı oldu"

Finansbank'ın ticari işletmelere yönelik ürünü CardFinans VadeKart'ın pazar payının, Mustafa Keser'li reklamlarından sonra yüzde 15'e çıktığı bildirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, bankacılık sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren Finansbank, ticari kart satışlarında beklentilerin ötesinde bir büyüme göstererek Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre pazardan yüzde 15'lik bir pay almayı başardı.
     Finansbank'ın 2010 yılında piyasaya çıkardığı CardFinans VadeKart, Ekim 2012 itibariyle 270 binin üzerinde karta ulaştı. Finansbank, aynı yılın on bir ayında mevcut ticari kartlarına 132 bin kart daha ekledi.
     Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler başta olmak üzere tüm ticari işletmelere yönelik bir hizmet sunan CardFinans VadeKart, "ticarette alırken de kazandıran kart" sloganı ile ticari işletme sahiplerine birçok avantaj sunuyor.
    
     -"Mustafa Keser'li reklam kampanyamızın büyük bir katkısı oldu"-
    
     Finansbank Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Kunter Kutluay, banka olarak yakaladıkları başarıdan büyük memnuniyet duyduklarını, sundukları ürünün, ticari işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve alım-satım işlemlerinde yaşadıkları problemleri ortadan kaldırmak için oluşturulduğunu belirtti.
     VadeKart'ın, gerçekleştirilen harcamaların geri ödenmesinde tercihe bağlı ödeme opsiyonları bulunduğunu vurgulayan Kutluay, şunları kaydetti:
     "Ayrıca bu özellikleri hem Finansbank'ın hem de farklı bankaların POS cihazlarından yapılan alışverişlerde kullanma imkanı sunuluyor. Türkiye'de bu özellikleri taşıyan ilk kart olan ürünümüzü güncel pazar ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. 2012 başından bu yana mevcut ticari kartlarımıza 132 bin kart daha ekleyerek 270 binin üzerinde karta ulaştık. Bu ve benzeri ürünlerle işletmelere destek olmaya ve müşterilerimizin ticari hayatlarına bir ivme kazandırmaya devam edeceğiz. Ticari kart sayımızın 270 binin üzerine çıkmasında Mustafa Keser'li reklam kampanyamızın da büyük bir katkısı oldu."
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir