Master Mühendislik

  Güneşli-istanbul 05345030909 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-534-5030909 -- --
  Funda Türkmen (Satış Müdürü)

  Vacumaster Merkezi Süpürge

  • Ürün Adı : Vacumaster Merkezi Süpürge

  Ürün Hakkında

  UYGULAMA ŞEKLİ

  VACUMASTER Merkezi sistem elektrik süpürgesinin uygulaması yapının dizaynına göre çeşitlilik gösterir. Yapıya uygun olarak tarafımızdan projelendirilmiş merkezi süpürge PVC boru tesisatı, binanın yapım aşamasında veya tadilatı sırasında duvar içlerine yada asma tavan boşluklarına monte edilir. Bu özel tesisatta maksimum temizlik rahatlığını sağlayacak şekilde yapının genelinde uygun noktalarda süpürge prizleri bulunur.Uygulaması çok kısa sürede tamamlanan tesisat, yaşam alanından uzaktaki ana vakum ünitesinin emiş kanalında sonlanır. Sistem ana vakum ünitesinin egzoz çıkışının yapının dışına kanalize edilmesi ile tamamlanmış olur.

  ANA VAKUM ÜNİTESİ

  Konutlarda merkezi süpürge sisteminin kalbi olan VACUMASTER ana vakum üniteleri, her türlü yapıya uygun olarak tasarlanmıştır. Ünite bodrum katta, garaja veya makine odasına monte edilebilir. Ünitelerin alt bölümlerinde kolay boşaltılan çöp kovası vardır. PVC boru tesisatı yoluyla ana üniteye emilen tozlar özel siklonik filtrasyon sistemi sayesinde kuvvetli bir dönme hareketine maruz kalırlar. Bu filtrasyon işlemi sırasında mikron yapıdaki partiküller egzoz çıkışı ile yapının dışına gönderilir. Süpürme işlemi bittiğinde motorun uyguladığı dönme hareketi sonlanır ve tozlar çöp kovasına düşerler.

  TEMİZLİK SETLERİ

  Vacumaster Aksesuar Seti:

  Hortumu duvardaki süpürge prizine taktıktan sonra diğer uçtaki el tutma yerindeki açma-kapama düğmesi ile sistemi kontrol edebilirsiniz.

  İçeriği:
  Delux parmak kumandalı 9 m hortum.
  Teleskopik ayarlanabilir metal boru.
  Orta boy çıplak zemin fırçası.
  İnce uç.
  Yuvarlak toz fırçası.
  Hortum askısı.

  HALI APARATI ( OPSİYONEL )

  Turbo kanallı taban sayesinde emiş gücünü arttırarak özel fırça sistemini hareket ettirir. Bu fırça halının tüyleri aralayarak tüm tozların emilmesi sağlanır. Özel ergonomik yapısı sayesinde her yere rahatça girer ve ulaşılması zor yerlerde de rahat hareket kabiliyeti sayesinde pratik temizliği sağlar.

  SÜPÜRGE PRİZLERİ

  Duvarlarınızda gerekli yerlere monte edilen süpürge prizleriniz çok şık ve iç mimariye uyumludur.

  FARAŞ APARATI ( Vac Pan)

  Mutfakta tezgahın yerle birleştiği baza kısmına monte edilir. Ayağınızla dokunarak devreye sokarsınız. Mutfakta ki kırıntıları ve tozları önüne getirdiğinizde vakumlar ve ana vakum ünitesinin çöp kovasına gönderir.

  SUSTURUCU

  Ana vakum ünitesinin egzoz çıkışına monte edilir ve motorun üfleme sesini azaltır.

  Master Mühendislik
  Funda Türkmen
  0212 515 6214
  0555 747 7047
  www.VACUMASTER.com

  Tümünü göster
  Master Mühendislik
  Güneşli-istanbul 05345030909 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-534-5030909 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir