Orterel Medikal

  1690 sk. 4/3 karşıyaka ( / İzmir / Türkiye)
  090-532-3974478 090-026-3699818
  tuncay şahin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Uzay Terapi Egzersiz Ünitesi

  • Ürün Adı : Uzay Terapi Egzersiz Ünitesi

  Ürün Hakkında

  Uzay Terapi Nedir?
  Bu buluş kas ve eklemlere değişik yönlerde, değişebilir kuvvet ve destek uygulanması amacıyla oluşturulmuş yumuşak giyilebilir bir ortez sistemidir.

  Uzay Terapi
  Uzay Terapi Methodu, serebral palisi, gelişim geriliği travmatik beyin yaralanması gibi nörolojik bozukluklar için çok heyecan verici bir yaklaşım. Fakat farklı teknik ve methodların en iyi özelliklerini birleştiriyor ve temelleri egzersiz fizyolojisine dayanan sağlam bir mantığı vardır.Anahtar nokta katılımcının kendi ihtiyaçları, güç ve zaaflarına dayanan bir kuvvetlendirme programı. Artan kuvvet, genellikle kendini günlük yaşam aktivitelerinde gösteriyor.
  Uzay Terapi Methodu, yoğun ve spesifik bir egzersiz programına dayanıyor. Tedavide patolojik reflekslerin elenmesi ve yeni, doğru ve işlevsel hareket paternlerinin yerleştirilmesinin çok büyük bir önemi vardır.Uzay Terapi Methodu, çeşitli araçlardan yararlanır. Bir taneside Ortostatik terapi giysisi denilen yumuşak dinamik Propioseptif ortez. Uzay Terapi Methodu vücudu mümkün olduğu kadar normale yakın bir şekilde dezeltir. Doğru postüral düzgünlüğü yeniden sağlamanın kas tonusu, duyu ve vestibular fonksiyonu normalize etmede çok önemli bir rolü vardır.
  Uzay Terapi Egzersiz Ünitesi, istenen hareketleri izole etmek ve bu hareketten sorumlu kas gruplarını kuvvetlendirmek için kullanılır. Uzay Terapi Egzersiz Ünitesi hareket açıklığı, kas ve eklem esnekliğinin yanında fonksiyonel becerilerin kazanılmasınıda sağlar. Uzay Terapi Methodu her bir bireyin büyüme ve gelişimini arttıran yapısal bir programdır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Orterel Medikal
  1690 sk. 4/3 karşıyaka ( / İzmir / Türkiye)
  090-532-3974478
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir