UTİB Brüksel'de düzenlenen "MOOD 2012 Fuarı"na katıldı

  • Yazı boyutu
UTİB Brüksel'de düzenlenen "MOOD 2012 Fuarı"na katıldı

UTİB Brüksel'de düzenlenen "MOOD 2012 Fuarı"na katıldı

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği, (UTİB) Brüksel'de düzenlenen tekstil ürünlerinin sergilendiği "MOOD 2012 Fuarı"na katıldı.
     UTİB'in yazılı açıklamasında, döşemelik, perde ve duvar kaplamalarına yönelik düzenlenen uluslararası fuarda, 45 Türk firmasının ürünlerini sergilediği bildirildi.
     Fuara katılan UTİB Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Oçak, gittikleri her fuarda devletin desteğini aldıklarını ve bu şekilde çok daha başarılı sonuçlar elde ettiklerini söyledi.
     Türk ürünlerinin, özellikleriyle kendini gösterdiğini vurgulayan Oçak, "basit ürünlerle rekabet etmemiz zor. Bu nedenle özellikli ürünlere yöneliyoruz. Gittiğimiz fuarlarda aldığımız destekler, bizim çalışma şevkimizi de artırıyor" diye konuştu.
     UTİB Yönetim Kurulu Üyesi Halil Ersan Özsoy da müşterinin ayağına gitmeleri gerektiğini belirterek, "Başarılı organizasyonlarla katılım sağlanan fuarlar bu anlamda çok önemli" dedi.
     Fuarda, nano teknolojisi sayesinde yanmazlık sağlayan özel döşemelik ve perdelik kumaşların, özellikle otel, restoran, hastane gibi büyük işletmelerde kullanılmak üzere sergilendiği belirtildi.
     Döşemelik, perde ve duvar kaplamalarına yönelik düzenlenen ilk uluslararası butik fuarın, kendi koleksiyonlarını üreten firmalar için dünyadaki tek online pazar yeri özelliğine sahip olduğu kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 182 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir