ürk Telekom'la eczaneler bir telefon uzaklıkta Türk Telekom'un…

 • Yazı boyutu
ürk Telekom'la eczaneler bir telefon uzaklıkta
             
   Türk Telekom'un…

ürk Telekom'la eczaneler bir telefon uzaklıkta Türk Telekom'un hizmete sunduğu Türk Telekom 'Eczanen Burada' servisi ile en yakın eczanenin bilgilerine ücretsiz olarak anında ulaşılabiliyor

Türk Telekom, müşterilerinin en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye ulaşmalarını sağlayan Eczanen Burada servisinin sınırlarını genişletti. İş telefonuna sahip tüm eczanelerin faydalanabildiği servis İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Konya ve Balıkesir'de de kullanıma sunuldu.
     Yapılan yazılı açıklamaya göre, servisi kullanan müşterilerden gelen çağrılar gün içerisinde servise üye olan eczanelerden 2 kilometrelik alan içerisinde en yakın olana, eğer servise kayıtlı yakın bir eczane sistem tarafından bulunamaz ise nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ve tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczane bilgisi paylaşılıyor. Yönlendirme yapılan en yakın eczanenin telefonu meşgul ise, bir sonraki en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye yönlendirme yapılıyor.
     Açıklamada, Türkiye genelinde kayıtlı 1500 eczaneyi kapsayan Eczanen Burada sevisine, yürürlüğe girdiği Temmuz 2011 tarihinden itibaren aylık ortalama 700 çağrının ulaştığı bilgisine yer verildi.
     Türk Telekom'un 0 800 445 50 50 numaralı Eczanen Burada servisinden tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir