Ups Hastanesi

  Ataşehir ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6616268 090-216-6616269
  Sabri Mehmet (Satış Müdürü)

  Ups Tamir Merkezi

  • İlan Sahibi : Sabri Mehmet
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2009 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Şubat 2010 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Kesintisiz Güç Kaynakları

  Ups Tamir Merkezi İlan Açıklaması

  UPS HASTANESİ olarak ; Ups Tamiri , Regülatör Tamiri ve Redresör Tamiri için verdiğimiz servis hizmetlerimiz GARANTİLİ olarak yapılmaktadır.

  Müşterilerimizin talepleri üzerine ihtiyaç duyduğu sistem için güç ölçümü , elektrik tesisatının kontrolü , bağlanılması düşünülen cihazın en uygun nereye konulması gerektiği gibi konularda keşif hizmetleri vermekteyiz.Yapılan tespitler sonucunda devreye alınacak cihazın uzun vadede sağlıklı çalışması, elektrik tesisattında çıkabilecek olumsuzluklardan etkilenmemesi için yapılması gerekli çalışmalar raporlanarak müşterilerimize sunulmaktadır.

  Yukarıda belirtitiğimiz hizmelerimizi; Kesintisiz Güç Kaynağı / UPS , Redresör , Servo, Statik ve Mikroişlemcili Voltaj Regülatörleri ve diğer özel güç elektroniği sistemleri için ürün temininden önce müşterilerine sunan firmamız satış sonrasında ise kurmuş olduğu sistemlerin düzenli olarak periyodik bakımlarını gerçekleştirerek oluşabilecek arızaların önüne geçmek dolayısı ile sistemin kesintisiz olarak çalışmasına yardımcı olmaktadır.

  Marka bağımsız teknik servis hizmetlerimizde ise , her güçte Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS) Tamiri ,Onarımı , Bakımı, UPS Aküsü değişimi, her markaya yönelik Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) bakım anlaşmaları, montaj ve demontaj hizmetleri,garantili ups tamiri ve bununla beraber regülatör, redresör, invertör , elektronik kompanzasyon aletlerinin tamirleri tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

  Sektörde oluşturduğumuz hızlı tespit, hızlı çözüm ve anında müdahale prensibimize uygun olarak 7/24 servis esasını "gerçekten 7 gün 24 saat servis" anlayışı ile uygulamaktayız. UPS HASTANESİ Teknik Servisine ulaşan arıza kaydı ile bakım anlaşmalı hizmet verdiğimiz müşterilerimize İstanbul içerisinde en geç 4 saat içinde müdahale edebilecek bilgi birikim ve donanıma sahiptir.

  UPS HASTANESİ olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak,müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda ve en uygun fiyat-p

  Tümünü göster
  Ups Hastanesi
  Ataşehir ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6616268
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir