Can Akademi

  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 -- 090-553-3130773
  sayıl günay (Genel Koordinator)

  Üniversite Öğrencilerine/yeni Mezunlara İndirimler!

  • Ürün Adı : Üniversite Öğrencilerine/yeni Mezunlara İndirimler!
  • Hizmet Kategorisi : Dil Kursları

  Hizmet Hakkında

  İş hayatında rekabetin hızla artması ve de ekonomik krizin etkisiyle iş hayatında istenilen kariyer hedeflerine ulaşmak günümüzde gittikçe zorlaşmaktadır. Türkiye’nin önde gelen insan kaynakları firmaları ve gözde şirketlerin insan kaynakları yetkilileri üniversite öğrencilerine üniversite eğitimleri sırasında kendilerine yapacakları yatırımın karşılığını fazlasıyla iş hayatında alacaklarını belirterek bir kendini yetiştirmiş, analitik düşünebilen, teknolojiyi takip eden ve de İngilizceyi çok iyi yazıp konuşabilmenin kişiye çok önemli artı değer katacağına işaret etmektedirler.

  İngilizce öğrenmek için yurtdışına giden üniversite öğrencileri ya da yeni mezunlar, farklı kültürlerle tanışarak vizyonlarını geliştirerek ve yurtdışında tamamen bağımsız bir şekilde birey olarak ayakta kalmayı öğreniyorlar.
  Akademik kariyerlerini yabancı dil bilgisiyle tamamlayan yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri iş hayatına kendilerini daha hazır hissederek başlıyorlar. Real Yurtdışı Eğitim olarak üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara çok önemli fırsatlar sunuyoruz.
  Bütçeleri doğrultusunda seçtikleri eğitimleri %5 ek indirim sunuyoruz.

  Tümünü göster
  Can Akademi
  Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Açıkyol İşhanı Kat:2 İzmit/kocaeli (mikrotaksi Sokağı Ayakkabı Market Üzeri) (İzmit / Kocaeli / Türkiye)
  090-262-3221096 / 090-553-3130773
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir