Umut Akgül Müzik Organizasyon

  Bostanci ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4632692 090-216-4632691
  Umut Akgül (Firma Sahibi / Ortağı)

  Umut Akgül Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Umut Akgül Müzik & Organizasyon olarak butik hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz, kişi ve kurumlara özel çözümler ve kaliteli hizmet prensibiyle, güven, kalite ve mutluluğun simgesi haline gelmiş bir anahtarız.

  Ana uzmanlık alanımız Müzik hizmetleri olup düğün, nişan, kokteyl, özel parti, fuar, şirket yemekleri, ürün lansmanı vb organizasyonlar başta olmak üzere Umut Akgül Müzik & Organizasyon müzik eğlence sektörüne yönelik bireysel ve kurumsal hizmetleri vermekle birlikte bu sektöre hizmet veren diğer firmaların da ihtiyaçlarını sağlayan bir arayüz işlevi görmektedir.

  Bütün tarz müzikleri içeren geniş bir arşiv yapısına ve teknik donanıma sahip Dj’ lerimizin yanı sıra ; çok deneyimli akademisyenlerden oluşan değişik tarzdaki trio ve quartet ler ve özellikle geniş repertuara sahip farklı formatta orkestralar da canlı müzik başlığında referanslarımıza bağlı olarak kalitemizi ortaya koymaktadır.

  Sahne ve Gösteri sanatlarının vazgeçilmez unsuru olarak bir organizasyonda en genel ihtiyaç olan ses, ışık, sahne ve görüntüleme sistemleri konusunda en yeni, pratik ve teknolojik açıdan üstün sistemleri bütçenize uygun koşullarda sunmaya çalışmaktayız.

  Bir davet için gereken en önemli unsur olan müzik haricinde ; Catering, Süsleme, Fotoğraf ve Video hizmetleri gibi tüm detaylar için hizmetinizdeyiz.

  www.umutakgul.com
  216-4632692

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Umut Akgül Müzik Organizasyon
  Bostanci ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4632692
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir