1.yıl

  Ümitköy westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy westinghouse servisi,ümitköyde westinghouse servisi,westinghouse ümitköy servisi,westinghouse servisi ümitköy,ankara ümitköyde westinghouse servisi,ümitköyde westinghouse beyaz eşya servisi,ümitköyde westinghouse klima servisi,ümitköyde westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Westinghouse ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy westinghouse servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Westinghouse ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde westinghouse beyaz eşya servisi,ümitköy westinghouse kombi servisi,ve ümitköy westinghouse klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada westinghouse servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Westinghouse ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan westinghouse servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy westinghouse servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü westinghouse ümitköy westinghouse servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy westinghouse , Ümitköy westinghouse, westinghouse Ümitköy,Ümitköy westinghouse servisi,westinghouse Ümitköy servisi,westinghouse servisi Ümitköy,
  Ümitköyde westinghouse, Ümitköy westinghouse servisi, westinghouse servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir