1.yıl

  Ümitköy vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy vaillant servisi,ümitköyde vaillant servisi,vaillant ümitköy servisi,vaillant servisi ümitköy,ankara ümitköyde vaillant servisi,ümitköyde vaillant beyaz eşya servisi,ümitköyde vaillant klima servisi,ümitköyde vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Vaillant ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy vaillant servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vaillant ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde vaillant beyaz eşya servisi,ümitköy vaillant kombi servisi,ve ümitköy vaillant klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vaillant servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vaillant servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vaillant ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vaillant servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy vaillant servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vaillant ümitköy vaillant servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy vaillant , Ümitköy vaillant, vaillant Ümitköy,Ümitköy vaillant servisi,vaillant Ümitköy servisi,vaillant servisi Ümitköy,
  Ümitköyde vaillant, Ümitköy vaillant servisi, vaillant servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir