1.yıl

  Ümitköy toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Ümitköy toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  ümitköy toshiba servisi,ümitköyde toshiba servisi,toshiba ümitköy servisi,toshiba servisi ümitköy,ankara ümitköyde toshiba servisi,ümitköyde toshiba beyaz eşya servisi,ümitköyde toshiba klima servisi,ümitköyde toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Toshiba ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan ümitköy toshiba servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Toshiba ümitköy servisi olarak aynı zamanda ümitköyde toshiba beyaz eşya servisi,ümitköy toshiba kombi servisi,ve ümitköy toshiba klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada toshiba servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili toshiba servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Toshiba ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan toshiba servisi Ümitköy de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  ümitköy toshiba servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü toshiba ümitköy toshiba servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Ümitköy toshiba , Ümitköy toshiba, toshiba Ümitköy,Ümitköy toshiba servisi,toshiba Ümitköy servisi,toshiba servisi Ümitköy,
  Ümitköyde toshiba, Ümitköy toshiba servisi, toshiba servisi Ümitköy,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir